Życie bez zatrudnienia jest trudne. Człowiek nie ma pieniędzy i czuje się niespełniony. Czy można coś z tym zrobić?

Praca to sfera życia niezwykle ważna dla każdego człowieka. Czasami doceniamy ją dopiero w momencie, gdy ją stracimy. Pozostajemy wtedy bez środków do życie, to jest największa wada takiej sytuacji, ale widzimy też inne wady. Zaczyna nam brakować towarzystwa, zostajemy wybici z rytmu, który wcześniej dyktowała praca.
Praca na komputerze
Dodane przez: Abd allah Foteih
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zostajemy pozbawieni szans rozwoju w swoim zawodzie, gdyż jak tracimy pracę to automatycznie jesteśmy na tak zwanym „aucie”. Nie rozwijamy się, nie możemy poświęcić zajęciu, które lubiliśmy. Ogólne, bez pracy nasza sytuacja staje się beznadziejna i nawet, jak największym problemem jest wtedy brak pieniędzy, to inne kwestie też są bardzo bolesne.

Następne teksty

Wejdź, z inicjatywą, w to co uwielbiasz

Naklejki napisy w salonie
Dodane przez: www.przyklejka.pro
Treści źródłowe: www.przyklejka.pro
Jesteś pełen zapału, niesamowicie wygadany i lubisz być bez przerwy w biegu? Może taka działalność istnieje dla ciebie?


Marketing, to kluczowa rzecz dla każdej jednostki gospodarczej.


Zawsze ktoś jest bez pracy. Nigdy nie jest tak idealnie, że każdy ma zatrudnienie, co więcej, każdy jest usatysfakcjonowany swoja pracą. Takie rzeczy się nie zdarzają. W komunizmie istniał przymus nakazujący pracę i też podobno wszyscy gdzieś pracowali ale to był oczywiście przymus. Nie było takiej szansy, zawsze gdzie ktoś się „migał”, mogło zabraknąć miejsc pracy. Współcześnie, praca (przykładowo praca w Monachium) urasta do rangi zaszczytu. W niektórych branżach z powodu komputeryzacji i całkowitej automatyzacji nie ma miejsc pracowniczych dla ludzi.

Co więcej, taki stan rozwija się, gdyż rozwój technologii jest coraz bardziej zaawansowany, więc korzystają z tych nowych rozwiązań firmy duże, ale tez małe. Nic w tym dziwnego, gdyż > pod tym linkiem taka jest cena rozwoju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.