Znaczny procent młodych ludzi w Polsce śni o tym, by zacząć prowadzić własny biznes i wypracować same sukcesy

Duży odsetek ludzi energicznych oraz obrotnych marzy, by samemu sobie być szefem oraz zarządzać swoim biznesem. Pragną odznaczyć się kreatywnością.


franczyza
Dodane przez: pang yu liu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


polska
Dodane przez: Presidencia de la República Mexicana
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Niestety, jeżeli spojrzeć na statystyki, to może zrzednąć nam mina, ponieważ około 80% firm upada w przeciągu pierwszego roku swojego istnienia. I przyczyną nie jest zła wola właściciela czy kiepski poziom usług. Najczęściej powód jest dość błahy - niewystarczająca ilość pieniędzy na promocję lub zbyt silna konkurencja. Ludzie przyzwyczajają się do pewnych marek i z niechęcią zamieniają je na inne, ponieważ nie chcą się sparzyć. Może być to powód, który zniechęci młodych oraz ambitnych. Jednak, nie musi być tak, że należy zrezygnować ze swych marzeń. Musimy po prostu odszukać kompromis. Funkcjonuje przecież franczyza (zalecamy tą stronę), która zapewni nam szansę bycia swobodnymi, ale z drugiej strony zapewni to, co wydaje się być najistotniejsze - cenioną markę. Dzięki temu nie będziemy musieli tracić pieniędzy na reklamę (rzadko kto posiada duże sumy na starcie), a nasz biznes sam będzie się rozwijał, ponieważ praca pod znanym logo dostarcza duże możliwości. Ludzi nie będziemy musieli już kusić do poznania czegoś innego, co zapewni nam pewność sukcesu.


Następne teksty

Kiedy oraz z jakiego powodu pożyczka może okazać się dla mnóstwa osób bardzo korzystnym rozwiązaniem?

błąd
Treści źródłowe: pixabay.com
W dzisiejszych dniach niezwykle znane są tzw. "chwilówki". Są to krótkookresowe kredyty, jakie - przynajmniej w swoim założeniu - mają na celu pomóc różnym osobom w spłacaniu jakichś nagłych oraz niespodziewanych należności.


Jednak należy uważać, ponieważ jest niezwykle wiele spółek udzielających pożyczek, jakie co prawda bardzo z chęcią udzielają takiej pomocy, ale tego typu pożyczka jest często niezwykle znacznie oprocentowana.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.