Żeby przystąpić do licytacji organizowanej przez komorników, warto zapoznać się z regułami przyjętymi odnośnie takich zdarzeń

Komornik jest osobą utożsamianą z nieprzyjemnymi czynnościami związanymi z egzekucjami sądowymi. Bez wątpienia większość osób zdecydowanie powie, że nie chciałoby mieć kontaktu z tym funkcjonariuszem.
Trzeba jednakże wiedzieć, że komornik trudni się również licytacjami, w czasie których można kupić mienie w korzystnych warunkach cenowych.


Dobrodzień także ma swojego komornika


apartamentowce
Dodane przez: Wawel Service
Treści źródłowe: Wawel Service


Komornik - dobry komornik z gór tarnowskich - jest funkcjonariuszem działającym przy sądach rejonowych i egzekwującym zapadające na sali wyroki. Przy każdym sądzie pracuje komornik (komornikolesno.pl) sądowy Dobrodzień nie jest tu odstępstwem, zatem petenci z tego miasta, potrzebujący wsparcia albo informacji, mogą skontaktować się z tym funkcjonariuszem. Warto to uczynić, jeśli ma się jakieś pytania lub pragnie się zasięgnąć porady w sprawie licytacji komorniczych.


Co można zakupić na takich licytacjach?


rozwód
Dodane przez: Kurhan
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu


Młodzież, pokój młodzieżowy
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu


Komornicy sądowi trudnią się także organizacją licytacji mienia zajmowanego podczas egzekucji komorniczej. Praktycznie w calutkim kraju urządzane są takie licytacje, a informacje o nich muszą być publiczne. W przypadku, gdy chce się uczestniczyć w licytacji, którą organizuje komornik Praszka licytacje też miewa, więc okaże się dobrym miejscem dla mieszkańców regionu opolskiego. Na wspomnianych licytacjach można kupić w atrakcyjnych cenach mieszkania, grunty, jak także wozy, meble albo sprzęt RTV.
Zanim przystąpi się do podobnej licytacji, należy zapoznać się z podstawowymi zasadami powiązanymi z ich przebiegiem. Ważną kwestią jest warunek wpłacenia rękojmi, czyli zabezpieczenia na wypadek niedopełnienia warunków spłaty kupionych przedmiotów.
2018/04/12, 09:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.