Zdemaskuj najlepszą ścieżkę kariery

Aktualnie, branża IT stwarza nieograniczone możliwości, dlatego opłaca się zrobić karierę w takiej dziedzinie. Nie każdy jednakże wie, że dziedzina IT, to zespół zróżnicowanych zawodów, o przeróżnych perspektywach.


oferty pracy
Dodane przez: romana klee
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Kursy – jakim sposobem je dziś wybierać oraz przystosowywać do swoich oczekiwań i potrzeb?

wyjście ewakuacyjne
Treści źródłowe: hsu-notlichtwelt.de
W sumie każda osoba bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że sytuacja na polskim rynku pracy nie należy do najprostszych. Wiele bezrobotnych przez kilka miesięcy szuka zatrudnienia odpowiadającego ich doświadczeniu oraz wykształceniu, czasami bezskutecznie. Nie można się z tego względu dziwić, że obecnie wielkim zainteresowaniem cechują się różnego rodzaju szkolenia, dzięki którym można podnieść lub pozyskać inne kwalifikacje.


I aby zacząć pracę w IT, zupełnie nie musisz być fachowcem od programowania.


Wasza kariera w it może się rozpocząć od pozycji help desk, a więc od pracy, która polega na przyjmowaniu błędów od użytkowników i notowaniu ich w systemie lub telefonicznym udzielaniu wsparcia. Nie musisz także mieć specjalistycznych kompetencji, żeby być testerem oprogramowania, a jest to dobra opcja, żeby uczyć się profesjonalnego programowania na zaś. Nie da się zaprzeczyć, że to właśnie programistom, branża it ma bardzo dużo do zaproponowania. Jednak gdy nie wiesz jak programować możesz stać się project managerem, i kierować procesem tworzenia oprogramowania, powinieneś jednak stosować metodologię ITIL.


Jeśli zaś świetnie posługujesz się arkuszami kalkulacyjnymi i potrafisz analizować, możesz rozpocząć pracę w e-commerce. W branży pożądane są też osoby powiązane z marketingiem, bo oprogramowanie trzeba wyprzedać. Jak można dostrzec kariera w it, to całkiem duży zakres specjalności, dostępnych nie tylko dla ściśle zdefiniowanych specjalistów.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.