Z jakiego powodu warto poznawać coraz to nowe języki obce

Przeglądając rozmaite oferty pracy, zwykle możemy się natknąć na to, iż w podstawowych oczekiwaniach umieszczona jest umiejętność mówienia w innym języku. W lepiej płatnych posadach, warunkiem jest płynna znajomość minimum dwóch języków obcych. Takie osoby są cenione w danym momencie wśród pracodawców najbardziej.
szkolenia
Dodane przez: NCDOTcommunications
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Dlatego, jeżeli ktoś jeszcze do tej pory nie potrafi ani jednego języka, bądź potrafi wyłącznie trochę język angielski, wcale nie musi przeskakiwać tych ogłoszeń i poszukiwać gorzej płatnych ofert. W końcu trzeba rozwinąć swoje umiejętności.

A można to wykonać chociażby poprzez zapisanie się na kurs włoskiego w Warszawie - więcej na ten temat. Dlaczego akurat te język miałby stać się dla nas bardziej opłacalnym językiem, niż przykładowo francuski albo rosyjski. Pomyślmy, czy zamierzamy znowu być po stronie kilku kandydatów na jeden etat, czy może jednak po stronie pojedynczego kandydata na kilka ofert pracy. To jest chyba jasne, że ze znajomością rzadziej używanego języka obcego, stwarzamy pokaźną konkurencję dla innych potencjalnych kandydatów. Ponadto w niektórych regionach, chociażby w województwie Zachodniopomorskim, jest czymś całkowicie oczywistym, że wszyscy w podstawówce uczą się języka niemieckiego. Identycznie jest w kwestii języka rosyjskiego, jak i również wschodniej granicy Polski. Lepsze warunki etatu, to oczywiście nie jedyne powody żeby zapisać się na włoski Warszawa. Tak naprawdę takich korzyści może być o wiele więcej.


Następne teksty

Propozycje pracy dorywczej, jakich sporo da się wyszukać w czasie wakacji

Praca we Francji
Dodane przez: U.S. Department of Agriculture
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Podczas gdy nadchodzi pora wakacyjna, młode osoby chcą dorobić, żeby posiadać środki finansowe na własne drobne wydatki. Nie będzie to czymś dziwnym, tym bardziej, iż podczas gdy jeszcze kilka sezonów wstecz osoby młodsze w ogóle nie interesowały się pracą to aktualnie się to zmieniło. Dlatego również pracodawcy wystosowują oferty pracy dorywczej, jakich najwięcej można wyszukać w czasie wakacji właśnie pod potrzeby młodych osób.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.