Wysokość składek do ZUS-u - czyli, wszystko co dobrze jest na ten konkretny temat wiedzieć

ZUS - czyli najzwyczajniej "Zakład Ubezpieczeń Społecznych" - jest to idealnie znana wszystkim instytucja, która może choć często nie jest zmuszone nam pomagać (każdziutkim kto ogląda wiadomości ma pojęcie o czym mowa).
konstrukcje
Dodane przez: Klearchos Kapoutsis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj artykule zbliżymy Państwu wysokości sumy ich składek i wszystko co warto na ich temacik wiedzieć - wystarczy, że do końca odczytacie nasz nowiutki artykuł!


Na początku tekściku musimy zaznaczyć, że informacje na temat składek - omijając naszym tekścikiem - odnajdą Państwo również na samiutkiej stronce Internetowej ZUS-u i w innego rodzaju artykułach temu poświęconych. My dzisiaj zbliżymy jedynie dane podstawowe, takiego typu jak: jakie są stopy procentowe składek (chodzi tutaj o składki na ubezpieczenie społeczne), a także ich wysokość. Rozpoczniemy dzisiaj od zaczynającego z nadmienionych punkciku - stopy procentowej. Stopa procentowa bywa rozdzielona ze względy na rodzaj składki ubezpieczeniowej, czyli: na ubezpieczenie >>> ubezpieczeniazabrze-papis.pl/zycie/ typu emerytalnego - 19,52%, ubezpieczenia typu rentowego - 8,00%, ubezpieczenie typu chorobowego - 2,45%, a także na ubezpieczenie wypadkowe - które wynosi od 0,40% aż do trzy przecinek sześć procent.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.