Wady i zalety outdooru

Reklama zewnętrzna jest obecnie niesłychanie popularną a także szeroko stosowaną formą przekazu.


W odróżnieniu od pozostałych kanałów komunikacji, ta reklama niesie zawartość reklamową.


jakość
Dodane przez: Random Retail
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Grudzień wydaje się być już tym okresem, gdy zaczynamy powoli przypominać sobie o rozliczeniu z Urzędem Skarbowym, które czeka nas najpóźniej w marcu

przelew
Dodane przez: STABILO
Każdy Polak, który zarabia jest zobligowany rozliczać się z Urzędem Skarbowym. Nie jest to nazbyt miłe. Mało kto kocha wypisywać sprawozdania i sumować różne rubryki.


Obok walorów, ma swe wady. Szeroki zasięg oddziaływania tej reklamy jest to ogromny pozytyw. Umożliwia dotarcie do ogromnego grona prawdopodobnych nabywców. Znakomicie komponuje się ze środowiskiem wielkich miast i metropolii, stając się elementem jego krajobrazu. Reklama outdoorowa dociera zwłaszcza do tych rezydentów miast, jacy częstokroć przemieszczają się z punktu zamieszkania do pracy, bądź spędzają dużą część czasu w mieście. Obecność reklam zewnętrznych w bliskim sąsiedztwie ulic, centrów handlowych, stacji benzynowych pozwala na jej długookresowe działanie i zwiększa szansę na zapamiętanie przekazu. Możność umieszczania reklamy zewnętrznej na różnorodnych nośnikach przekazu pozwala kreować ciekawe a także efektywne reklamy. Skuteczna reklama operuje lekką formą, celnym przekazem, lekkim humorem a także estetyką. Ważne, ażeby sama forma nie przewyższyła zawartości przekazu.


Przestrzeń miejska zapewnia możność lokowania reklam ulicznych w wielu lokalizacjach w mieście a także poza jego obrębem. Sieć telebimów gwarantuje bieżący kontakt z reklamą rezydentom miast, a w konsekwencji upraszcza jej utrwalanie. Klasyka reklamy outdoorowej – billboard, jak również pozostałe jej formy gwarantują natychmiastowy odbiór przekazu, bez niezbędności wykonywania dodatkowych czynności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.