W Polsce istnieje prawo, które informuje o tym, że każdy pracownik jest zobligowany co jakiś czas zaliczać szkolenia BHP

Znaczny procent osób czynnych zawodowo ma za sobą już mnóstwo szkoleń BHP. Jednakże, nie każda firma jest zobligowana mieć w tym celu behapowca na stałe.


Są takie gałęzie przemysłu, w których kursy BHP to czysta formalność.
Internet
Dodane przez: Andrew Hart
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Z reguły tyczy się to prac biurowych, gdzie wszyscy siedzą w biurach. W sumie, w tych warunkach trudno o jakiś wypadek. Jednakże, mamy takie zawody, gdzie szkolenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy są niezwykle istotne i poszerzone. Zazwyczaj chodzi o fachowców w zakresie budowy i pracy na wysokościach, ale również o hutników i strażaków. Tych zawodów jest na pewno o wiele więcej. Aby przeszkolić swoich podwładnych, nie trzeba zatrudniać szkoleniowca. Możemy zawrzeć umowę z zewnętrzną firmą. Jeśli jesteśmy ze stolicy i ciekawi nas obsługa BHP Warszawa ma masę firm, które z przyjemnością podejmą się pracy z nami. Szkoleniowcy będą profesjonalni i przekażą naszym pracownikom wszystkie potrzebne informacje. Dodatkowo, obsługa BHP nie polega tylko na robieniu kursów dla załogi, ale też na kontrolowaniu urządzeń w miejscach pracy oraz dróg ewakuacyjnych. Na dodatek, usługi mogą obejmować także przygotowywanie dokumentacji stopnia ryzyka na wielu stanowiskach i dokumentacji powypadkowej. To wszystko powinno wchodzić w skład pakietu, na który się zdecydujemy.
Dzięki zawarciu umowy ze spółką zewnętrzną znaczna część obowiązków przestanie być naszym problemem. Warto zatem przeanalizować tę możliwość.
2017/12/04, 11:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.