W obecnych czasach coraz liczniejsza grupa rodaków jest zaliczana do wyższej klasy średniej, która może sobie pozwolić na nietypowe oszczędzanie

Jeszcze jakiś czas temu, po upadku socjalizmu, znaczna ilość Polaków ledwo wiązała koniec z końcem. Były to ciężkie lata. Jednak dziś, kiedy sytuacja jest stabilniejsza i duża grupa rodaków posiada świetną pracę, przyszedł w reszcie czas na większe wydawanie pieniędzy (co wspomaga gospodarkę), ale również na twórcze oszczędzanie.


Nadal spory procent Polaków ma środki na lokatach w banku.


problemy
Dodane przez: Daniel Kruczynski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Kim dokładnie jest kierownik ds. personalnych, jakiego typu ma zadania i kto tak naprawdę jest najlepszy na to konkretne stanowisko?

korporacje
Dodane przez: MIKI Yoshihito
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Przewodzenie ludźmi nie jest łatwą sprawą, jednakże egzystuje niewiarygodnie sporo ludzi, którzy to bardzo dobrze się w tym zadaniu czują oraz co więcej - umieją to czynić w sposób, który to nie wzbudza w pracowniku lęku oraz równocześnie mobilizuje go do roboty.


Kłopot polega jednak na tym, że rzadko się to opłaca, gdyż inflacja pożera sporą część odłożonych procentów. Dlatego coraz chętniej ludzie interesują się funduszami inwestycyjnymi i obligacjami. fundusze inwestycyjne otwarte wydają się być na chwilę obecną najmodniejszą formą inwestycji swoich środków finansowych w naszym kraju. Wydaje się to być w miarę przewidywalny sposób na to, żeby pomnażać własne środki. Otwarty znaczy po prostu tyle, że każdy ma prawo do niego przystąpić (osoba fizyczna czy firma), więc w każdym momencie może środki włożyć, ale też wyciągnąć. Z tego powodu portfel inwestycyjny funduszu jest przeliczany i podawany do wiadomości codziennie. Osoby, które włożyły w jakiś fundusz swe pieniądze, chcą być świadomi tego, jakie przynosi on zyski. Działanie funduszy jest zgodne z prawodawstwem UE, więc środki mają prawo (odkryj więcej) być inwestowane na terenie całej Wspólnoty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.