W jaki sposób zgrać zespół lub polepszyć współpracę? Najnowsze typy praktycznych warsztatów.

Szkolenia outdoorowe - jak sama nazwa wskazuje - są najczęściej realizowane poza miejscem pracy zespołu, zwykle na otwartym powietrzu. Uczestnicy przechodzą różne próby sprawnościowe, które mobilizują do stałej współpracy z innymi uczestnikami. Po co się je organizuje i do kogo są adresowane?


Zwykle tego typu szkolenia organizowane są dla osób, które przepracowały ze sobą pewien czas albo dopiero mają tworzyć zespół. Podstawowym celem tego typu szkoleń jest zintegrowanie pracowników i rozwijanie kompetencji pracy w zespole, jak również umiejętności szybkiego zażegnywania nieporozumień. To jednocześnie integrowanie zespołu i dobra zabawa - http://pasja.edu.pl/szkolenia/szkolenia_sprzedazowe. Pewne szkolenia - na tej stronie - dla handlowców również mają dość rozrywkowy charakter i przy użyciu case studies czy gier strategicznych osoby szkolone zdobywają i utrwalają wiedzę. Czasem się zdarza, iż szkolenie jest częścią całego wyjazdu integracyjnego.

kurs
Dodane przez: Trentino as a Lab
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Szkolenia outdoorowe cechują się również tym, że obfitują w różne zajęcia dodatkowe o charakterze rozrywkowym i rekreacyjnym, organizowane w terenie otwartym i w obiektach zamkniętych, które trochę ożywią czy też pomogą odetchnąć po całym dniu warsztatowym. Zwykle są to gry terenowe, spływy kajakowe, rajdy, ogniska czy bardziej spokojne atrakcje dodatkowe jak masaże albo kąpiel w basenie. Nasiadówki takie jak „wieczór z karaoke” dość dawno wyszły już z mody. Szkolenia dla handlowców - inwestuj w swoich pracowników - bardzo rzadko odbywają się w wynajętych do tego celu salach szkoleniowych, ale znacznie częściej w budynkach, w jakich możemy nie tylko w idealnych warunkach odbyć szkolenie, ale także skorzystać z dodatkowych atrakcji i nawiązać kontakty z ludźmi z branży.


Ważne, aby w taki sposób przeprowadzić szkolenie, żeby uczestnicy pozyskali jak najwięcej wiedzy i pomyślnie przeszli egzamin sprawdzający, a same bloki ćwiczeń i prelekcji były ułożone naprzemiennie i były przygotowane w przystępnej formie. Partia rozrywkowa również jest istotna, lecz nie najistotniejsza.
2018/06/20, 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.