W jaki sposób współczesne technologie zaczęły być wykorzystywane przy rozmaitych gadżetach promocyjnych

Jeszcze niedawno pośród najróżniejszych reklamowych gadżetów królowały kubki, długopisy czy papierowe kalendarze. Lecz aktualnie trochę się to wszystko zaczęło zmieniać, gdyż coraz częściej pośród tego typu drobiazgów pojawiają się najróżniejsze cyfrowe sprzęty.


Jedną z ostatnich nowości, jakie zdobywają coraz większą popularność, są video broszury reklamowe. Będą one w sobie łączyć standardową rolę broszury, z otwieranymi kartkami, z nowoczesnymi rozwiązaniami. To znaczy w takich broszurach są umieszczone wyświetlacze, na których wyemitować można dowolny film. Wideo broszury posiadają również na wyposażeniu w port USB, niewielki głośniczek i wbudowaną pamięć, przez co ich możliwości są naprawdę spore. Za pomocą pendrive - link| - i odpowiednich programów można na nich załadować krótki film reklamowy, a następnie takie gadżety rozdawać swoim klientom. Bez wątpienia tego typu nowoczesne formy reklamowe robią odpowiednie wrażenie, a jednocześnie sprawiają, że firma która je daje z pewnością zostanie odpowiednio zapamiętana - zapytaj.


miasto we mgle
Dodane przez: Lars Plougmann
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


kadr - firma
Dodane przez: Ministerio de Relaciones Exteriores
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Bardzo chętnie wybieranymi gadżetami są również najróżniejsze pendrive reklamowe. Aktualnie ceny ich znacząco zmalały, na rynku pojawiło się wiele produktów rozmaitych firm, więc koszty już jakąś wielką przeszkodą nie są. A taki nieduży pendrive reklamowy cennik bardzo dobrze nadaje się na firmowy upominek czy gadżet na konferencję. Pendrive taki obowiązkowo powinien mieć wydrukowane logo firmy, ale to także na dzień dzisiejszy nie stanowi problemu. Przez to, że będzie to upominek praktyczny, z którego klienci będą czasem korzystać, to na pewno pozytywnie wpłynie to na to, że dana firma będzie zapamiętana. Pendrive reklamowe oferowane są w bardzo dużej liczbie modeli i wzorów. Oprócz zwykłych, w kształcie prostokąta z jakiś nadrukiem są również oferowane w rozmaitych fantazyjnych kształtach - skocz.


Następne teksty

Co zrobić, kiedy planujesz sprzedać swoją firmę?

wycena przedsiębiorstwa
Dodane przez: Reuben Strayer
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Sprzedam biznes - w prasie a także na portalach internetowych spotkać można cały szereg tego typu ogłoszeń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.