W jaki sposób projektuje się tajemniczego klienta?

Coraz więcej firm w kraju decyduje się na przeprowadzenie w swoich placówkach badanie mystery shopper. Aby do tego doszło wynajmuje się agencję badawczą, która z kolei zatrudnia do tego specjalnie wyszkolonych pracowników.

Z pewnością zachodzicie w głowę na czym polega to badanie. Otóż bada się poziom obsługi klienta na terenie wybranego sklepu. Naturalnie przygotowanie tajemniczego klienta wymaga czasu i dużo kosztuje. Jednak klienci przeważnie chwalą sobie rezultaty. Duże banki zamawiają tego typu badania regularnie, aby mieć na bieżąco pod kontrolą swoich przedstawicieli, a także utrzymywać na wysokim poziomie jakość swoich usług. W jaki sposób się to odbywa? (Polecamy praca malarz konstrukcji stalowych) Po pierwsze na spotkaniu z przedsiębiorcą dowiaduje się jakie schematy sprzedaży są stosowane w przedsiębiorstwie, a także standardy dotyczące wyglądu sklepu, tj.rozkładu asortymentu , a także opisu typowego nabywcy. Kolejno konstruuje się specjalistyczny formularz, posiadający odpowiednią ilość pytań.
tapicerowany zagłówek łózka
Dodane przez: http://www.homespothq.com
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Z reguły są to pytania zamknięte, żeby audytor mógł szybko ocenić sklepu, jednak pytania otwarte są także istotne. W nich bowiem ankieter może zamieścić swoje uwagi, które stanowią bardzo bogaty materiał badawczy.


Następne teksty

W jaki sposób znaleźć kierunek studiów na Dolnym Śląsku, który zapewni nam pracę?

Studenci podczas zajęć
Dodane przez: Memorial Student Center Texas A&M University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Większość maturzystów myśli, jakie wybrać studia. Wrocław kierunki gwarantuje naprawdę dobre, należy wyłącznie wiedzieć na co się zdecydować, aby później mieć zapewnioną pracę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.