Królowie reklam w polskich miastach – telebimy

Telebim na dobre zagościł w naszych miastach, czy miasteczkach. Z północy na południe, od Sopotu, przez Łódź do Krakowa, od morza to Tatr, w wojewódzkich miejscowościach, w malutkich miasteczkach, a nawet na wsiach – wszędzie tam stoją już telebimy. Czy kiedykolwiek myśleliście nad tym, co powoduje coraz większą ich popularnośc? W tym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie.


telebim
Dodane przez: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od jednej ważnej kwestii – telebim jest dostępny teraz praktycznie dla każdego zainteresowanego. Chodzi tu zarówno o to, iż cena jego kupna jest niewielka (ekrany LED nie są już drogie), ale również o to, że wynajmowanie reklamy na telebimach z roku na rok jest coraz bardziej popularne – więcej jest telebimów ,a co za tym idzie, cena maleje, np http://medas-media.com.pl/. Reklama w takiej formie przestała zatem być obecnie zarezerwowana jedynie dla najbogatszych przedsiębiorstw, tych które dysponują dużym kapitałem na reklamę. Jeszcze parę lat temu na ogromnych telebimach reklamowały się największe, znane podmioty – te które klienci i tak znali.

Kiedy jednakże telebim pojawił się w mniejszych miejscowościach, zyskał popularność wśród lokalnych firm. W dzisiejszych czasach możemy stwierdzić z całą pewnością – to właśnie niewielkie firmy, niewielkie przedsiębiorstwa, marki rodzinne itp. to kluczowi reklamodawcy na telebimach. Właściciele posesji, działek chętnie godzą się na umieszczanie na swoich powórkach telebimów. Ich to nic nie kosztuje (cały proces obsługuje firma która posiada telebimy), a miesięcznie mogą zarobić nawet ponad 1000PLN na czysto.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.