Telebim w Radomiu - a więć, co dobrze jest wiedzieć o reklamie na ulicy Maratońskiej

Czy w czasie przejeżdżania poprzez Radom, zwróciłeś uwagę na telebim, wjeżdżając na uliczkę Maratońską? Czy zwrócił Twoja uwagę oraz w tej chwili zastanawiasz się, jaki to posiada "przebieg" informacji - a więc jak sporo person go ogląda i jak mocno umie zwrócić czyjąś uwagę? Zastanawiasz się, jak Twoja reklama wyglądałaby w tym konkretnym miejscu? Jeśli tak to doskonale trafiłeś, ponieważ mamy dziś zamiar po opowiadać wszyściutko co wiemy na temacik owego telebimu!


firma - wyobrażenie
Dodane przez: Emiliano García-Page Sánchez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Jeśli niezbędny nam telebim Konin Kleczewska oferuje go w tym rejonie

Inny przykład wykorzystania sztucznych kwiatów
Jeśli pragniemy otrzymać świadomość, że nasza reklama okaże się być dobrze widoczna w różnorakich warunkach pogodowych, to powinniśmy sprawdzić, czy nie wykorzystać przy tym telebimów.


Telebim w mieście Radom, a konkretniej - telebim Radom Maratońska, to równiuteńkie piętnaście m2 nawierzchni, na której odnajdziemy bardzo różne reklamy usług, oferowanych na terenie Radomia. Ów telebim, znajduje się dokładnie obok przy skrzyżowaniu drogi krajowej numer 12 przy ulicy Maratońskiej a także ulicy Limanowskiego, oraz w sąsiedztwie skrzyżowania ulicy 1905-go roczku oraz Wierzbickiej. Jeżeli chodzi o rozdzielczość telebimu, to wynosi 512 x 288 a jego proporcje ekranowe wynoszą 16 na 9. Godzinki emisji tego dokładnego telebimu bywają zawarte pomiędzy godziną 6 rano a 23 wieczorem, a ogląda ów telebim średnio około 30 tysiaków przejezdnych "widzów" każdego dnia. dobrze tutaj wspomnieć, że wspomniany telebim znajduje się zaraz przy głównym dojeździe od centrum z miejscowego osiedla Borki, oraz osiedla Południe.


Niezbyt daleko telebimu odnajdziemy dwa przystanki od komunikacji miejskiej, kościół, a także cmentarz - nie można również po zapominać o wspomnieniu faktu, iż bywa to tak zwana "trasa tranzytowa" mająca kurs: Łódź-Rzeszów, Lublin. Aby dowiedzieć się, jaki konkretnie jest koszt wynajmu telebimu trzeba skontaktować się z jego operatorem!
2017/12/05, 14:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.