Szybki rozwój technologiczny wymusza samoistnie zmiany w całym otoczeniu

Ludzkie potrzeby, nowocześniejsze rozwiązania w każdej jednej dziedzinie, a co z tym nieuchronnie się wiąże - niektóre zawody zostają wykluczone po prostu z rynku.


Przykład - proszę bardzo. Na pierwsze miejsce bardzo czytelnie wychodzą rzemieślnicy, czyli takie profesje jak szewc, kowal, albo jeszcze starsze - takie jak zdun, młynarz, kaletnik.


wzrost sprzedaży
Dodane przez: FutUndBeidl
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Wyszukujesz zatrudnienia w konkretnym zawodzie? Przeglądaj oferty osiągalne w sieci

ogłoszenie o pracę
Dodane przez: RikkisRefuge Other
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zatrudnienie jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj dużym dobrem, które sprawia, że jesteśmy w stanie pozwolić sobie na mnóstwo rzeczy. Coraz więcej ludzi jest dzisiaj nastawionych na karierę i skupia się na uzyskiwaniu coraz większych sukcesów prowadzących na wysokie stanowiska. Nie da się jednakże ukryć, że w przypadku licznych branż trudno o awans, bo są to zawody wymagające wskazanych umiejętności. W przeważającej mierze bazują na pracy fizycznej. Osoby pracujące w analogicznych zawodach przeważnie połączone są z jednym zakładem pracy przez sporo lat, dlatego też zwolnienie jest zawsze trudnym okresem.


Obecna młodzież zapewne nawet nie wie, iż takie zawody kiedyś istniały. Postępujący rozwój technologii na dobre wykluczył te zawody i zabrał możliwość zarabiania rzemieślnikom. W ich miejsce natomiast powstało zapotrzebowanie na totalnie inne zawody. Czy to niedobrze? Raczej nie, ponieważ zatrzymanie się w jednym punkcie przyniosłoby dużo więcej złego. Na jakie zawody zatem współcześnie jest bardzo duże zapotrzebowanie? Aktuariusz, praca (zobacz czym się zajmuje webdeveloper) to najbardziej poszukiwani specjaliści w swych branżach i trzeba dodać - sowicie opłacani. Weźmy pod rozwagę choćby taki zawód jak webdeveloper. Zastanawiacie się, na czym jego praca polega? W największym skrócie mówiąc to osoba zajmująca się tworzeniem witryn internetowych. Jego zasadniczym zadaniem bywa opracowanie kodu w konkretnym języku programowania, który ma zorganizować tak samo budowę, jak i zagwarantować użyteczność danej strony.


dokumentacja
Dodane przez: Daniel X. O'Neil
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Nietrudno spostrzec, że zapotrzebowanie na nowe zawody wyznacza bardzo szybki postęp techniczny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.