Skończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie poszukiwania pracy

Dostałeś już parę ofert, niektóre z nich okazują się faktycznie interesujące, ale jedna oferta szczególnie nie daje Ci spokoju.


Jaka to propozycja? Mógłbyś zatrudnić się jako aktuariusz, ale tak naprawdę nie wiesz, kto to jest i czym się zajmuje.


kancelaria
Dodane przez: superscheeli
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Możesz się cieszyć, ponieważ jeśli zaoferowano Ci takie stanowisko, masz szansę nie jedynie na dużą karierę, lecz też na faktycznie przyzwoite pieniądze. Główkujesz nad tym czym zajmuje się aktuariusz? Warto jasno zaznaczyć, iż taki aktuariusz to przede wszystkim zawód z przyszłością. Zatrudniani są oni wszędzie tam, gdzie konieczne okazuje się rozwiązywanie zagadnień statystycznych i finansowych. Jako aktuariusz (powołaj się na nas) możesz zatem pracować tak samo w instytucjach państwowych, w wielkich korporacjach, bankach, jak także w firmach inwestycyjnych. Co będzie należało do Twoich obowiązków, gdy zatrudnisz się jako aktuariusz? Twoim zadaniem będzie głównie obliczanie ryzyka jak również i wartości aktualnej planów finansowych zatrudniającej Cię jednostki , a przede wszystkim tych długoterminowych, czy tych obciążonych ryzykiem. Praca bywa rzeczywiście interesująca. Należy napomknąć, że taki aktuariusz okazuje się poszukiwany w bardzo wielu gałęziach, a pieniądze jak na start są naprawdę duże.


Następne teksty

Pragniesz sprzedać swoją firmę Zobacz dokładnie, ile jest warta!

wycena przedsiębiorstwa
Dodane przez: Arek Olek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli akurat musisz sprzedać swoją firmę, którą starałeś się jak najmocniej rozwijać przez całe lata, a równocześnie wkładałeś w to naprawdę dużo pracy i energii, bez wątpienia wiesz dobrze, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstawać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.