Rozliczenie PIT przez internet. Jak to zrobić?

Blankiety on-line, aplikacje komputerowe albo moduły finansowo-księgowe - to najszybsze sposoby na elektroniczne rozliczenie PIT-u.


Podstawowa aplikacja E-deklaracje to rządowe narzędzie, jakie gwarantuje eksploatatorom alternatywę założenia osobistego konta na Portalu Podatkowym jak też skorzystania z pomocnego kreatora blankietów.


Jeśli chodzi o rozliczenie pit 37, wszelkie pozostałe oprogramowania do rozliczeń też prowadzą Podatnika za rękę - https://www.pitax.pl/pit-37/. Podobne użycia posiadają aplikacje finansowo-księgowe. Zapewniają ewidencję a także wydruk wszelkich popularnych deklaracji, a przede wszystkim - elektroniczną przesyłkę formularza. Ten instrument najlepiej sprawdza się w przypadku firm. Moduł może być skojarzony z innym programem płacowym, dzięki czemu przy wypełnianiu blankietu możemy skorzystać z autouzupełnienia informacji.


obowiązek
Dodane przez: Daniel Jolivet
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


płótno - podróż
Dodane przez: Artur Nowacki
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Umowa oraz definicja faktoringu - a więc, wszystko co powinieneś wiedzieć na temacik tego dokładnego określenia

sprzęt
Dodane przez: Neil Rickards
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Czym bywa umowa faktoringu oraz jaka istnieje jego definicja? Jakie są jej rodzaje oraz kim tak dokładnie bywa faktor? To wszyściutko bez problemiku wynajdziesz w środku naszego nowego artykułu!


Przede wszystkim nim zaczniemy temat należy zwrócić wzrok, że umowa faktoringu, posiada coś takiego jak "dwustronny charakter".


Nie musisz już dłużej korzystać z usług biura rachunkowego, ażeby poprawnie wypełnić PITY 2017 - użyteczne źródło. Aplikacje online krok po kroku przeprowadzą cię poprzez konkretny blankiet. Sprawdzą strukturę danych, wskażą obowiązkowe pola, natomiast czasami nawet automatycznie je uzupełniają. Kiedy jednak okaże się, iż do twojego rozliczenia wkradnie się błąd, będziesz mógł dokonać korekty bez dodawania ponadplanowych uzasadnień. Drugim uproszczeniem jest opcja skorzystania z "deklaracji wstępnie wypełnionych". Od marca będzie to dotyczyć PIT-37 oraz PIT-38. Co to znaczy w praktyce? Administracja podatkowa, na podstawie danych doniesionych przez chlebodawcę (np.


PIT-11), wypełni za ciebie większą część zeznania. Jedyne, co musisz zrobić, to uzupełnić ponadprogramowe dane - przykładowo dochody od ZUS albo typ ulgi podatkowej.
2017/08/18, 11:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.