Renta dożywotnia - świetny sposób na to, żeby zdobyć dodatkowy dochód

Badacze ostrzegają: Europa starzeje się w niesłychanie szybkim tempie. Za pięćdziesiąt lat ilość emerytów zamieszkujących „stary kontynent” wzrośnie przeszło dwukrotnie.


negocjacje
Dodane przez: Wawel Service


Nie jesteśmy w owym względzie żadnym wyjątkiem.


Następne teksty

Zwykle staramy się postępować tak, żeby nie powodować żadnych prawnych kłopotów - jednakże życie nierzadko jest mało przewidywalne

adwokat rozwody wrocław
Dodane przez: GotCredit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Polakom wydaje się często, że pomoc adwokata jest potrzebna przy separacji albo sprawach spadkowych. Często jednakże nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w obecnych czasach konieczność konsultacji obejmuje o wiele szerszy zakres.


Osoby po 60 roku życia, okazują się coraz liczniejszą i - co równie istotne - atrakcyjniejszą grupą konsumentów, zwłaszcza dla banków. Dlaczego? To wymarzeni klienci: sumienni, obowiązkowi, odpowiedzialni. Dysponują stałymi zarobkami i bardzo często potrzebują dodatkowych pieniędzy na zaspokojenie elementarnych potrzeb, takich jak między innymi zakup lekarstw. Mała emerytura powoduje, bowiem iż niejednokrotnie trudno im związać koniec z końcem. Właśnie dlatego większość banków a także instytucji finansowych opracowała specjalistyczne oferty skierowane do starszych odbiorców. kredyt dla seniora to jedna z nich. Należy spostrzec, iż ciekawym rozwiązaniem, które teraz staje się coraz bardziej popularne, jest również tak zwana renta dożywotnia, czyli dokładniej rzecz ujmując comiesięczne świadczenie pieniężne wypłacane z tytułu posiadania domu, mieszkania bądź innej nieruchomości.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.