Reklama produktów za pomocą telebimu coraz bardziej powszechna w miastach

Współcześnie skuteczne dotarcie do możliwych odbiorców nabiera bardzo istotnego znaczenia. Czasy gdy konsumenci trzymali się jednej placówki już minęły – w zinformatyzowanej rzeczywistości znalezienie lepszej oferty jest wyjątkowo łatwe.
gotówka
Dodane przez: Benjamin Linh VU
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


sprzęty
Dodane przez: Benjamin Linh VU
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Dlatego punkty sprzedażowe muszą inwestować w opcje, które będą zdolne szybko trafić z konkretnym przekazem do dużej grupy odbiorców bez konieczności łożenia sporych pieniędzy na reklamę.


Coraz częściej wykorzystywanym rozwiązaniem są telebimy. Ich efektywność można bez kłopotu dostrzec dosłownie w każdym większym mieście. Telebim Białystok dla przykładu wykorzystuje zarówno do promowania wydarzeń kulturowych jak i do informowania klientów o aktualnych okazjach w najróżniejszych sklepach oraz placówkach usługowych. Telebim Białystok umiejscowiony jest w pobliżu ruchliwych dróg miejskich – dzięki czemu skuteczność przedstawianej na nim promocji rośnie.


Innym doskonałym przykładem jest telebim Konin – który pełni funkcję jednakowo promocyjną jak i informacyjną. Telebimy w ciągu ostatnich lat szczególnie się spopularyzowały. Promocja na wielkim ekranie jest nie tyle efektywniejsza co zwyczajnie tańsza. Telebim Konin z swoim przekazem „przemawia” codziennie do setek możliwych klientów. Jeśli firma planowałoby przeprowadzić reklamę do tej samej liczby osób za pośrednictwem tradycyjnych środków to wydatki byłyby znacznie większe. Reklama na telebimie to doskonały sposób na uzupełnienie każdej kampanii reklamowej.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.