Reklama outdoorowa Reklama outdoorowa z wykorzystaniem autobusów

Lokalni przewoźnicy mogą przedstawić szeroką ofertę reklamową. Poruszająca się reklama potrafi sprawić, że przekaz trafi do tysięcy potencjalnych klientów.


Ogromną korzyścią formy promocji outdoorowej, takiej jak reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu firmy z mieszkańcami miasta.
karta
Dodane przez: coffsharbourlibrary
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Do dyspozycji reklamodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzne powierzchnie pojazdu, ale także w środku pojazdu można umieścić niestandardowe formy reklamy. W kwestii takiej jak reklama (kontynuuj) autobusy Szczecin przykładowo ma do zaproponowania kilka opcji. Jeśli chodzi o reklamę na powierzchni zewnętrznej pojazdu, proponuje się: tył (możliwość z szybą), bok pojazdu (opcja oklejenia szyb tylko na jednym boku), a ponadto również opcjonalnie cała powierzchnia autobusu włącznie z przodem - interesuje mnie reklama na autobusach w Szczecinie. Z kolei wewnątrz pojazdu można zamieścić porady (zobacz formy reklamy) takie jak: plakaty przyklejone na tyłach siedzeń, albo umiejscowione wyżej przy pomocy stworzonych do tego ramek, jak również nalepki oraz ulotki.


mężczyzna
Dodane przez: Adam charette
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Ceny za usługi reklamowe ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości autobusów, ale także czasu ekspozycji przekazu. Ponadto, przewoźnicy oferują możliwość wynajmu powierzchni reklamowych i ustawienia nośnika reklamowego na terenie dworca i wokół niego.
Jeśli kogoś ciekawi tematyka taka jak reklama autobusy Krosno podobnie jak inne miasta w województwie podkarpackim, może zaproponować wyjątkowo atrakcyjne ceny - przydałaby się reklama na autobusach w Krośnie.
2017/07/28, 10:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.