Pragniesz sprzedać swoją firmę? Zobacz, jak najlepiej wycenić jej wartość!

Sprzedaż swojej firmy zdecydowanie nigdy nie jest dla właściciela prosta - niejednokrotnie okazuje się jednakże, że w danym układzie okoliczności nie mamy większego wyjścia.


Równocześnie często zdarza się również, że właściciel po prostu chce z jakichś przyczyn sprzedać markę. Niezależnie od tego, dlaczego właśnie chcesz się pozbyć swej firmy, z pewnością musisz wziąć pod uwagę mnóstwo czynników dokonując jej wyceny. Jak się konkretnie do tego zabrać?
Jeżeli nie chcesz mocno stracić ma sprzedaży swojej firmy, a równocześnie chcesz zawrzeć umowę dość szybko, wówczas musisz porządnie wycenić swą firmę i znaleźć jakiś złoty środek. Pomoże Ci w tym zdecydowanie wycena firmy zrobiona przez fachowca - on wskaże Ci, które konkretnie składniki majątku Twej firmy są najwięcej warte, a jednocześnie będzie mógł podpowiedzieć, co na szybko możesz jeszcze zrobić żeby nieco zwiększyć wartość sprzedawanej marki. Zrobiona profesjonalnie wycena firmy na pewno ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do jej ceny, a równocześnie da Ci do ręki mocny argument we wszelakich negocjacjach lub rozmowach z potencjalnymi kupującymi.


wycena znaku towarowego
Dodane przez: Rikard Fröberg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Wyceniaj wszystkie składniki!


Następne teksty

Jak znaleźć znakomicie płatną pracę?

praca
Dodane przez: Seth Sawyers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zazwyczaj większa część dobrze płatnych prac będzie wymagać gruntownego wykształcenia, ogromnego talentu oraz olbrzymiego wysiłku. Oto nasze porady.


Na nieszczęście, nie każdy z nas dysponuje tymi cechami.


Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy osoby profesjonalnie zajmującej się wycenianiem firm, wówczas powinieneś wycenić konkretne składniki majątku (link do strony). Zazwyczaj mocno przydaje się między innymi wycena znaku towarowego czy innych niematerialnych składników.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.