Pragniesz sprzedać swoją firmę Zobacz dokładnie, ile jest warta!

Jeśli akurat chcesz sprzedać swą firmę, którą starałeś się jak najmocniej rozwijać przez długie lata, a jednocześnie włożyłeś w to naprawdę dużo pracy i siły, zdecydowanie wiesz doskonale, jak ciężko będzie Ci się z nią rozstać.
Zazwyczaj w takich wypadkach dużym problemem jest cena - jak dokładnie wycenić swe przedsiębiorstwo? Wiele osób ma z tym naprawdę spory kłopot - zwłaszcza, iż, jak już wspomnieliśmy, podchodzimy bardzo emocjonalnie do tej sprawy.


Zamów konkretną wycenę!


wycena przedsiębiorstwa
Dodane przez: Arek Olek
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jeżeli nie chcesz mocno stracić, a jednocześnie stosunkowo szybko sprzedać markę, wtedy bez wątpienia powinieneś dobrze przemyśleć cenę. Najlepszym pomysłem w takim wypadku niewątpliwie będzie fachowa wycena - (zobacz: wycena udziałów w spółce z o.o.) przedsiębiorstwa, którą warto zlecić osobie, która się dobrze na tym zna. Jeżeli fachowiec sporządzi Ci wycenę przedsiębiorstwa na piśmie, wówczas będzie to również dobry argument we wszelkiego rodzaju negocjacjach z potencjalnymi kupcami. Dobrze zrobiona wycena - zapraszam tutaj... - przedsiębiorstwa niewątpliwie Ci się przyda nie jeden raz.


Wycena w sieci


Jeśli nie chcesz przeznaczać zbyt dużo na wycenę swego przedsiębiorstwa, wówczas możesz również wykonać sobie przybliżoną wycenę w sieci. Wtedy wycena aktywów i pasywów raczej nie będzie aż tak porządna, jednak będziesz mieć przynajmniej orientację, jaką cenę powinieneś dać - wtedy na pewno będzie Ci o wiele prościej.
Wycenę w sieci możesz zrobić dosłownie za grosze, a jednocześnie osiągniesz planowany efekt. Są także strony internetowe, gdzie przeprowadzisz najprostszą wycenę przedsiębiorstwa właściwie za darmo.
2018/06/20, 18:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.