Pożądany przyczółek na rynku pracy

Śledząc oferty zatrudnienia, łatwo dostrzeżemy, na jakie stanowiska jest głównie głód. Dlatego, gdy szukasz pracy i nie widzisz właściwej propozycji, może trzeba się przekształcić?


Jednym z najbardziej popularnych zawodów jest dziś sales director.


Ta nazwa anglojęzyczna kierownika handlu teraz stała się uniwersalna.


Jak wynika z definicji, osoba, na takim stanowisku kieruje oddziałem handlu. Jej nadrzędnym obowiązkiem jest stworzenie i wprowadzenie strategii, która podniesie eksport danych rzeczy na rynku. Żeby zatem (zobacz patrz szczegóły) sektor handlowy miał fantastyczne rezultaty, kierownik ma za zadanie solidnie motywować podwładnych, którymi są: przedstawiciele sprzedażowi, menadżerowie lokalni oraz kierownicy do spraw kluczowych klientów, czyli przede wszystkim kierownicy sklepów.


Następne teksty

Jak uruchomić sklep online - podstawowe informacje

nowa technologia na telefonach
Dodane przez: Kārlis Dambrāns
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Z biegiem czasu ludzie coraz to bardziej cenią komfort płynący z zaawansowanych rozwiązań wyręczających tradycyjne działania. Po całym dniu pracy człowiekowi po prostu nie chce się czasami wychodzić z domu.


Oprócz tego sales director bez przerwy monitoruje rynek i konkurentów oraz poszukuje innowacyjnych możliwości eksportu. szykuje też raporty i robi rozliczenie. Trzeba podkreślić, że dyrektor, jaki jest odpowiedzialny za dział handlu, stanowi przykład dla swoich podwładnych, zatem sam wyszukuje nowych kontrahentów i sprzedaje produkty.


sales director
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu


Praca na tym stanowisku, jest bezsprzecznie wielofunkcyjna i wymaga wielkie przemyślności.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.