Posadzkarz - czym dokładnie się zajmuje i jak konkretnie wyglądają jego średnio zarabiane pieniądze?

Słysząc słowo "posadzkarz" sporej większości z nas, którzy w ogóle nie znają się na tego typu rzeczach - przychodzi na myśl ktoś, która najzwyczajniej kładzie posadzki.


Tymczasem samo zajęcie posadzkarza wcale nie jest do tego zadania ograniczone - a nawet i znacznie więcej, ów zawód jest dość szeroki, choć skupiony właśnie na wszelkiego rodzaju posadzkach. Jaki konkretnie jest zakres obowiązków posadzkarza? Jakiego typu wymagania należy przejść aby móc nim zostać? I co najbardziej istotne: Jak dużo taka osoba zarabia?


pracownicy w biurze
Dodane przez: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Wysokość składek do ZUS-u - czyli, wszystko co dobrze jest na ten konkretny temat wiedzieć

konstrukcje
Dodane przez: Klearchos Kapoutsis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
ZUS - a więc najzwyczajniej "Zakład Ubezpieczeń Społecznych" - to idealnie znana wszyściutkim instytucja, która ma możliwość choć często nie musi nam pomagać (każdym kto ogląda wiadomości ma pojęcie o czym mowa).


Nasz dzisiejszy temat, a więc zawód posadzkarza, to zajęcie, w którym bywa wymagane parę istotnych elementów, takich jak: minimum podstawowe wykształcenie (jeśli chodzi o roczniki do 1985 roku) albo gimnazjalne, kiedy chodzi o rocznik 1986. Jak to się okazuje, wcale nie musimy przechodzić jakiegoś "super szkolenia" jeśli chce się wykonywać ten konkretny zawód we własnej firmie - starczy ukończyć kurs przyuczający lub tak nazywany "kwalifikujący", który jest w zawodzie ogólnobudowlanym. Poza tymi drogami mamy możliwość także ukończyć zawodówkę o profilu "technologia robót wykończeniowych w budownictwie". Czym dokładnie jednak powinien wyszczególniać się porządny posadzkarz? Ponad wszystko dobrym zdrowiem, a także dużą sprawnością cielesną, albowiem owe zajęcie jest dość wymagające na tym konkretnym polu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.