Polisa na życie. Czy powinniśmy je wykupić a także na co zwrócić uwagę?

Chyba każdy chciałby zagwarantować swoim krewnym beztroską i bezpieczną przyszłość. Jednakże co w przypadku, gdy nagle nas zabraknie?


Być może warto wykupić ubezpieczenie na zdrowie i życie aviva? Ogólnie ubezpieczenie na życie może wykupić sobie każdy.
pieniądze
Dodane przez: Carlos ZGZ
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


W praktyce jednakże tego rodzaju produkt muszą brać pod uwagę jedynie osoby, które założyły już własną rodzinę. Ktoś wszak powinien również obiecane przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe pieniążki otrzymać. W teorii ubezpieczenie na życie pozwoli zabezpieczyć krewnych, choć na jakiś okres, gdyby nieoczekiwanie nas zabrakło. Takowe pieniądze mogą być nadzwyczaj dobrą pomocą w szczególności w sytuacji, jeśli zmarły był jedynym bądź głównym żywicielem rodziny. Na ubezpieczenie warto zdecydować się w momencie, gdy np. rodzi nam się dzieciątko lub gdy bierzemy z naszą partnerką długoletni kredyt, jakiego bez naszej pomocy nie będzie w stanie spłacić.


dziecko
Dodane przez: Matthias Ripp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


księgowego
Dodane przez: TECE
Treści źródłowe: TECE


Polisa na życie nie jest jednakże jedynym sposobem na zapewnienie swojej rodzinie stabilizacji pieniężnej w momencie naszego odejścia. Osoby bardziej zaradne mogą sobie poradzić też w inny sposób – wystarczy dyscyplina. Jeśli macie już rzeczową ofertę jak też znacie wielkość miesięcznej składki, można spróbować na własną rękę wpłacać ową sumę na konto oszczędnościowe. Kolejnym, ale bardziej ryzykownym trybem budowania zabezpieczenia, jest wkładanie wolnych środków na przykład w waluty czy też złoto.
Minus takowego rozwiązania jest taki, iż zanim oszczędzimy oraz odłożymy konkretniejszą kwotę, może przeminąć trochę czasu. Atut taki, iż ze środków możemy skorzystać w dowolnym momencie.
2018/06/04, 10:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.