Outsourcing pracowników będzie znacznie częściej używany

Czasami jest tak, że przez większą część roku konieczny nam jest niewielki zespół pracowników, ponieważ są oni w stanie poradzić sobie z tą liczbą roboty, którą mają.


Jednak mogą się pojawiać w czasie roku takie okresy, gdy tych pracowników potrzeba więcej. Na szczęście okazuje się być na to dobra propozycja.


Wyszukiwarka google
Dodane przez: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli jakaś branża potrzebuje znaczniejszej ilości pracowników, tylko na parę tygodni w czasie roku, to dobrym rozwiązaniem, ma szansę się okazać wynajem pracowników. Wtedy dawane są ogłoszenia w agencja pośrednictwa pracy oraz one kierują własnych pracowników właśnie do takiej pracy, która ich poszukuje. Co więcej, ma szansę się okazać, że na czas jednego projektu potrzebujemy kogoś o odpowiedniej wiedzy, wówczas także może się sprawdzić wynajem pracowników, gdzie takiego pracownika pożyczymy na określony czas od innej firmy, w której ten jest zatrudniony na stałe. Dla pracowników to możliwość spróbowania czegoś odmiennego, a Pracodawcy mają szansę w ten sposób dużo zaoszczędzić.


biżuteria
Dodane przez: info-graz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Czy patrzyliśmy jak się opłaca outsourcing pracowników?


Dziecko śpiące
Dodane przez: Janpol
Treści źródłowe: Janpol


Następne teksty

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracowników

w biurze rachunkowym
Dodane przez: Grupy .NET i IT
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Współcześnie pracodawcy coraz to częściej pojmują dobrodziejstwa płynące z należytego motywowania pracowników. Taka postać premii zwiększa zaangażowanie pracowników i umacnia relacje z firmą, co bezpośrednio przekłada się na wyniki firmy.


Jeżeli wiemy, że nie posiadamy tak wiele roboty, aby kogoś przyjąć na pełny etat, lecz także potrzebujemy jego umiejętności, to należy zobaczyć jak działa outsourcing pracowników. Wtenczas wynajmujemy zewnętrzną firmę, która będzie przychodzić w wyznaczonym czasie i wykonywała powierzone jej zadania, a kiedy nie będzie już niezbędna, to pójdzie gdzieś indziej - czytaj dalej na tej stronie o outsourcingu pracownika.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.