Organizujesz szkolenie i chcesz to zrobić dobrze? Sprawdź o czym musisz pamiętać

Kiedy planujemy przygotowanie konferencji albo szkolenia powinniśmy pomyśleć nad różnymi tematami natury organizacyjnej. Jedną z pierwszych rzeczy jest wybór dobrego miejsca spotkania. Zastanawiając się nad wyborem sali konferencyjnej powinniśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, jaki charakter będzie miało takie spotkanie.
konferencja
Dodane przez: Sebastiaan ter Burg
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Mamy różne szkolenia. W przypadku bardzo długich konferencji przeznaczonych dla uczestników z różnych stron Polski, a czasem i z zagranicy ważne jest pamiętanie o zapleczu gastronomicznym i noclegowym. W dużym mieście nie będzie z tym problemu, gdyż hotel Wrocław czy hotele Wrocław (hotel (www.wroclaw.hotelepark.pl)), to ogromna baza, gdzie można się wygodnie przespać. Jeżeli planujemy szkolenie średniej wielkości może być tak, że będzie niezbędny większy dostęp do urządzeń multimedialnych. Spotkanie integracyjne musi być zorganizowane blisko atrakcji turystycznych. Najlepiej sprawdzają się ciekawe miasta, jak sale konferencyjne (hotel (sprawdź szczegóły)), ale też miejsca dalekie od cywilizacji, jak góry albo jezioro.

To, jakiej sali na nasz event będziemy potrzebować jest zależne od liczby uczestników. W momencie gdy robimy spotkanie dla mniej więcej 50 osób, to komfortowy udział w takim wydarzeniu zapewni już powierzchnia około 70 m2. Im większe grono ludzi tym więcej miejsca będziemy potrzebowali, dajmy na to, ponad setka, to już sala powinna mieć około 150 m2. Niezwykle istotny jest układ krzeseł oraz stołów, to właśnie wspomniana kwestia decyduje, ile osób pomieści się na określonej przestrzeni. Nie powinno się natomiast uzależniać układu miejsca jedynie od maksymalnego zapełnienia przestrzeni.


Następne teksty

Gdzie poszukiwać porządnie wyposażonej, wygodnej sali konferencyjnej?

konferencje
Dodane przez: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz urządzić szkolenie, istotne spotkanie biznesowe czy spotkanie pracownicze to niewątpliwie niezmiernie ważne jest dla Ciebie odnalezienie właściwej sali konferencyjnej. Teraz mnóstwo firm, hoteli lub instytucji proponuje wynajem sali konferencyjnej w atrakcyjnej i niesłychanie przystępnej cenie. Oczywiście jednak cena nie jest jedyną rzeczą, na którą należałoby zwrócić uwagę.


konferencja
Dodane przez: Startup Mena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kolejnym dość istotnym elementem jest dostępność multimediów. Trudno dziś wyobrazić sobie konferencję bez dostępności wi-fi dla każdego uczestnika. Jeszcze inne ważne urządzenia to wyświetlacz multimedialny i dobre nagłośnienie. To też niezbędne elementy, aby konferencja odbywała się na naprawdę wysokim poziomie. Sala powinna być klimatyzowana, warto też sprawdzić akustykę tego miejsca. Sam mikrofon może nie zagwarantować wygody w odbiorze wykładów przez każdego uczestnika naszego spotkania. Takie warunki na pewno spowodują, że każdy będzie czuł się dobrze na szkoleniu. To także gwarancja, iż każdy z uczestników będzie mógł wystawić wysoką notę szkoleniu, które zorganizowaliśmy.
2017/09/18, 06:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.