Nowoczesny sposób na PR - media społecznościowe

Coraz częściej w mediach społecznościowych natykamy się na strony dobrze znanych nam przedsiębiorstw. Firmy starają się uzyskać nowych klientów właśnie za ich pomocą. Nic w tym dziwnego, rozwój techniki wymusił na nich przekształcenie systemu reklamowego, ponieważ teraz co innego ważne jest w budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa.


fundusze
Dodane przez: shankar s.
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


W internecie możemy spotkać zarówno oficjalne profile konkretnych marek, jak i posty sponsorowane nawiązujące do nich. Promotor marki ma w końcu za zadanie pokazanie produktu, czy też usługi oferowanej właśnie przez nią, aby więcej odbiorców mogło się z nią zaznajomić i skorzystać z oferty. Pojawia pytanie o skuteczność tych zabiegów. W wielu przypadkach pokonują inne reklamy! Takie posty to wbrew pozorom niełatwa sprawa, jednak przy odrobinie obycia w social mediach i przemyślanym zamieszczaniu takich treści, szefowie korporacji mogą zyskać naprawdę wiele. Promotor (przejdź do strony) marki jest wybierany na podstawie kilku czynników, takich jak liczba polubień strony, w jaki sposób jego odbiorcy reagują na tego rodzaju posty, czy liczba komentarzy pod zamieszczanymi zdjęciami. Musi umieć w dobry sposób sprzedać produkt, który będzie proponował i robić to w możliwie jak najmniej nachalny sposób. Jak sama nazwa wskazuje ma przecież być ambasadorem marki, a nie od niej odstręczać. Wybiera się ich zarówno po to, by powiększyć liczbę odbiorców danego produktu czy usługi, lecz także ze względów wizerunkowych danego przedsiębiorstwa, wobec czego posty nie mogą być nieprzemyślane, bo z pewnością nie spełnią swojej funkcji.


Następne teksty

Oni wiedzą jak nam pomóc

Młotek sędziego
Dodane przez: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu
Tak na pewno tylko nieduża grupa naszego społeczeństwa wie jak przedstawiać przed sądem, w dodatku równie mała rzesza zna się na przeróżnych aktach prawnych, a co się z tym wiąże, potrafi napisać właściwe pisma do urzędów i jednocześnie też rozumie, jakie prawo w jakiej sytuacji służy człowiekowi. Jeżeli nie znamy się na prawie, a czeka nas rozprawa w sądzie, to bez wątpienia warto użyć z wsparcia kogoś, kto się na tym niesamowicie zna.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.