Mnóstwo osób w naszym kraju marzy o tym, żeby otworzyć swoją spółkę i móc być swoim własnym szefem

Jeżeli popatrzeć na statystyki, to niestety nieubłaganie uświadamiają nam one, że znaczny odsetek nowych spółek upada w przeciągu pierwszych 12 miesięcy działalności.


Porcelanowy kubek termiczny
Dodane przez: Sagaform
Treści źródłowe: Sagaform


ulotki
Dodane przez: Paul Stainthorp
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Odwrócona Hipoteka - względnie nowe „narzędzie” finansowe przeznaczone zwłaszcza dla osób starszych

Aplikacje na telefon
Dodane przez: GoMobi.pl
Treści źródłowe: http://gomobi.pl
Jednym z najistotniejszych wyzwań w obliczu których staje dzisiejszy świat, a przede wszystkim państwa „starego kontynentu” w tym także Polska jest niezaprzeczalnie starzejące się społeczeństwo.


Jest to bardzo dołujące, ale można starać się temu zaradzić.


działalność w niemczech
Dodane przez: Léo Mabmacien
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jak to zazwyczaj bywa w życiu, jeśli chcemy odtrąbić sukces, powinniśmy zakasać rękawy i naprawdę maksymalnie poświęcić się pracy. Jednak cel wydaje się być wart poświęcenia - możemy mieć własną działalność oraz cieszyć się totalną niezależnością. ludzie, którzy mają strasznych szefów, na pewno są świadomi tego, o czym mowa. Jednak co uczynić, jeśli pragniemy, by nasza firma funkcjonowała nie wyłącznie w naszym kraju, ale także w całej Unii Europejskiej? Możemy wtedy rozpocząć swą działalność w Niemczech. Nie będziemy zmuszeni się tam przenieść, by legalnie posiadać tam spółkę. A dzięki niemieckiemu adresowi korespondencyjnemu będziemy dla większości kontrahentów bardziej kompetentni. Tak to już jest, że Niemcy większości ludzi na świecie kojarzą się z perfekcyjnością. Dlatego warto przemyśleć taką szansę. Dodatkowym plusem jest to, że możemy mieć u naszych zachodnich sąsiadów fizyczny adres firmy, a wynajęta w tym celu spółka będzie nam do kraju przesyłać naszą korespondencję na skrzynkę e-mailową po uprzednim zeskanowaniu wszystkich dokumentów.


Możemy mieć również przekierowanie rozmów tak, by wszystkim naszym kontrahentom wyświetlał się numer kierunkowy +49 (więc Niemcy). Po pewnym czasie dostrzeżemy, że posiadanie niemieckiego adresu dla naszej firmy przynosi nam mnóstwo plusów w postaci nowych klientów.
2017/12/05, 16:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.