Mnóstwo dużych firm potrzebuje przynajmniej kilku pracowników do działu księgowego - przykładowo kogoś, kto będzie interesował się wyłącznie fakturami

Duże firmy zwykle zatrudniają sporą grupę pracowników. W takiej sytuacji nie wystarczy jedna pani w księgowości, która w tym samy czasie obrabiałaby także sprawy związane z HR-em.
Jest nazbyt wiele zadań, aby podołała im jedna osoba.


Wyposażenie
Dodane przez: Elliott Brown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


szkolenia
Dodane przez: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Jeśli spółka jest ogromna to posiada fachowy dział księgowy i oddzielny dział kadrowy. W księgowości potrzeba zawsze przynajmniej kilku rąk do pracy. Zazwyczaj w dziale jest cisza, gdyż > sprawdź informacje na stronie należy skupić się na liczbach. W wielu spółkach mają takie stanowisko pracy jak fakturzysta. Jest to zwykle pani, która odpowiada za sporządzanie faktur i scanowanie ich do systemu. Powinna też wprowadza korekty. Jeśli będzie taka potrzeba, to na polecenie przełożonego musi przygotowywać przeróżnego typu zestawienia. Niekiedy musi również rozliczać dokumenty magazynowe i rozplanowywać dostawy na podstawie zestawień z wcześniejszych miesięcy. Osoba, pracująca jako fakturzysta, powinna być niebywale dokładna i precyzyjna. Nie może pracy przekładać na później. Musi kochać porządek, by także w cyfrach panował u niej ład. Stanowisko wymaga samodyscypliny, gdyż za wiele spraw odpowiada się bezpośrednio. Dla osób niezwykle aktywnych może być nazbyt monotonna, wobec czego najczęściej sprawdzają się tu osoby ciche i spokojne.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.