Kilka podstawowych informacji na temat telebimów, w jaki sposób są one obecnie wykorzystywane w nowoczesnej reklamie.

Reklama zewnętrzna od lat jest bardzo popularna i chętnie wykorzystywana przez rozmaite firmy. W ostatnim czasie w miejsce tradycyjnych, olbrzymich bilboardów zaczynają się pojawiać elektroniczne tablice, zwane telebimami.


Wykorzystuje się w nich do działania wysoko wydajne, różnokolorowe diody, natężeniem i barwą świecenia można łatwo sterować. Każdy z punktów telebimu jest złożony z trzech małych diod, które w rezultacie dają barwę widzianą przez odbiorców. Takie telebimy mają szereg istotnych zalet, dzięki którym popularność ich bez przerwy rośnie. Przede wszystkim umożliwiają wyświetlanie reklam bez względu na warunki pogodowe, co w przypadku tradycyjnych plakatów różnie bywało. Wykorzystywane są na tyle mocne, że je bardzo dobrze widać nawet z kilkusetmetrowej odległości, nie przeszkadza im także ciemność, opady czy mgła - http://medas-media.com.pl (http://medas-media.com.pl).


Następne teksty

Nowoczesne odpowiedniki staroświeckiej wizytówki.

firma - tableau
Dodane przez: Prentsa Aldundia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Reklama dźwignią handlu – to stare, doskonale znane wszystkim powiedzenie, jest niezwykle prawdziwe w naszych czasach. Standardowe wizytówki nikomu się już nie przydają. Teraz by przyciągnąć klienta potrzeba nowoczesnych sposobów.


Dobrze pomyślana reklama to już połowa sukcesu – przyciąga wzrok potencjalnego Klienta, na skutek jej działania zatrzymuje się on, aby lepiej proponowaną ofertę, dowiedzieć się czegoś więcej o produkcie czy rodzaju usługi, których dotyczy.


reklama zewnętrzna
Dodane przez: Ryan Bodenstein
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Kolejnymi zaletami, jakimi się cechuje reklama na telebimie Trójmiasto, jest bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o jej emisję. W przypadku tradycyjnych tablic reklamowych zmiana obrazu wiąże się z koniecznością przyjechania pracownika, który naklei nowy. Przy telebimach wszystko jest dużo prostsze, wystarczy zaprogramować odpowiednią sekwencję emisji, wgrać to do Urządzenia i wszystko ma działać - http://www.medas-media.com.pl/ (http://www.medas-media.com.pl/).
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.