Kiedy warto zaciągnąć kredyt?

Kredyty obecnie są bardzo entuzjastycznie podejmowanymi świadczeniami pieniężnymi, zarówno w bankach, jak też tak zwanych parabankach. Czy jednak zawsze należy ją brać?


Z pewnością nie należy decydować się na kolejne zadłużenie, gdy już i tak nie posiadamy statecznej sytuacji finansowej.
Na nieszczęście wciąż dużo ludzi się na to decyduje, mniemając, iż tym sposobem w końcu spłaci kredyt gotówkowy, jednakże wówczas nawet kiedy się to uda, należy spłacać kolejny, przez co wpaść można w spiralę kredytową, z jakiej niestety trudno jest się wydostać. Dlatego decydując się już na ów krok należy przejrzeć oferty niektórych instytucji parabankowych, z jakich wcześniej się nie korzystało. Liczyć wówczas możemy na pierwszą pożyczkę 0%, czasem w wysokości nawet i do 1000 zł na okres maksymalnie do 30 dni.


kredyt gotówkowy
Dodane przez: Sarah Joy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


billboard
Dodane przez: Alan Stanton
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Z tych samych produktów finansowych korzystać możemy również w przypadku, gdy chcemy zdecydować się przykładowo na szkolenie pozwalające dostać lepszą pracę czy też w przypadku przejściowego braku pieniędzy (gdy trzeba zapłacić rachunki, bo w przeciwnym wypadku odetną nam prąd czy też inne media). Szybkie pożyczki można przeznaczyć bowiem na jakikolwiek cel, którego nie potrzeba wykazywać w składanych prośbach. Kredyty warto również brać w chwili, kiedy mamy wysoką gwarancję tego, iż w niedługim okresie będziemy mieli napływ kapITałów z tytułu np. wykonywanej pracy czy też pożyczonych komuś pieniędzy. Potrzeba chwili będzie nader częstym motorem napędzającym, jeśli chodzi o zaciąganie kredytów.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.