Jakimi zadaniami zajmuje się merchandiser? Jak zostać takim fachowcem? Co należy umieć?

Wiele nazw profesji wzięło się u nas z angielskiego, więc niekiedy nie do końca wiemy, o czym mowa. Tak może być przykładowo z zawodem merchandiser, o jakim opowiemy w poniższym artykule.


Tego rodzaju osoba zatrudniona jest najczęściej w branży produkcyjnej, a również w dystrybucji.


merchandiser
Dodane przez: Amy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Najważniejsze zadania tego typu pracownika to przede wszystkim ekspozycja towaru, organizacja akcji promocyjnych, a wszystko to w konsekwencji ma zmaksymalizować sprzedaż. Osoba pracująca na takim stanowisku powinna odznaczać się indywidualnymi predyspozycjami, musi wiedzieć, jak wpływać na poprawę sprzedaży określonych produktów.


Następne teksty

Nie za każdym razem jesteśmy w stanie nadążyć za finansami biura

finanse
Dodane przez: peddhapati
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Każdy z nas miał matematykę i każdy musiał obliczać różne wskaźniki. Niestety nie każdy jest mózgiem z przedmiotów ścisłych i właśnie z tego powodu przez długi czas brakowało królowej nauk na maturze, jednak wszystko się zmieniło i matematyka znowu jest najważniejszym przedmiotem do zdania.


giełda
Dodane przez: US Department of Education
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Z pewnością nie jest to proste zadanie, szczególnie że dzisiaj panuje znacząca konkurencja właściwie na każdym froncie. W tym celu, dla ulepszenia swoich kwalifikacji, taki specjalista powinien ciągle się kształcić, a najlepsze do tego celu są liczne kursy i szkolenia z tej dziedziny wiedzy. Dla osób, które pragną iść na studia mamy niedobre wieści, gdyż nie ma jeszcze takiego kierunku, który uczy w tym zakresie, jednakowoż możemy studiować pokrewne dziedziny, tj. zarządzenia, handel lub marketing.


To z pewnością jest pomocne w takim zawodzie, tego typu osoby w sumie lepiej poradzą sobie na takim stanowisku, bo mają wiedzę, jaką mogą wykorzystywać w każdy dzień.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.