Jakiego rodzaju usługi proponuje znana od kilkudziesięciu lat polska firma Kofax?

Nie tylko słuchacze szkół wyższych wielokrotnie muszą używać tego typu urządzenia jak kserokopiarka. Mogłyby zostać one stosowane w każdym miejscu tam, gdzie jest jakiś komputer.
kofax polska
Dodane przez: Maria Elena
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


W biurze czy w domu prywatnym.


W Polsce funkcjonuje firma, jaka już w 1991 roku stwierdziła potencjał takiego narzędzia oraz od takiego okresu zajmują się sprzedawaniem, dzierżawieniem i serwisowaniem kserokopiarek. Warto jednak wspomnieć, że zdolności tej spółki znacznie przewyższają wspomniane działania. Można by dodać, że mogą być to urządzenia całkowicie profesjonalne i w wypadku tych nowych, mogłyby kosztować nawet powyżej 60.000 tysięcy złotych. Dlatego też firma Kofax Polska oferuje wynajem urządzeń, przez co Klient płaci tylko za używania sprzętu, bez potrzeby realnego jej kupna. Przed udostępnieniem sprzętu podpisywana jest w każdym przypadku umowa, w jakiej wymieniona korporacja zobowiązuje się do utrzymywania urządzenia w pełnej sprawności.


Jeżeli będzie miała miejsce taka potrzeba, zarówno umowę, jak i konkretną kserokopiarkę można by wymienić na nowszy model. Najczęściej bywają one szybsze oraz lepiej zaopatrzone. Jeżeli stosowane przez nie surowce eksploatacyjne odróżniają się od tych kupionych do dotychczasowego sprzętu, firma Kofax Polska przekazuje również te surowce (jednak za wyłączeniem papieru) i zapewnia stałą obsługę serwisową.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.