Jakie przedmioty odnaleziono w antycznym grodzie Herakleion?

W dniach, kiedy na każdym etapie życia moglibyśmy doznawać realności motta twierdzącego, że reklama jest motywacją sprzedaży, nie w każdym wypadku jest nam wiadome kto właściwie tworzy różne taktyki na konkretną reklamę.
A przecież biznes, a więc reklama nie jest faktem nowym. Było spotykane już tysiące wiosen temu.


skoki na trampolinie
Dodane przez: Heather
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


marki
Dodane przez: Emiliano García-Page Sánchez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Czy wiesz, iż okazały handel odbywał się przykładowo między antycznymi mieszkańcami Egiptu i mieszkańcami Grecji? W czasach Aleksandra Wielkiego istniało bowiem zatopione dzisiaj nadmorskie miasteczko o nazwie Herakleion, do którego docierały różne okręty z towarami z różnorodnych cywilizacji. Interesujące, że już wtenczas musieli istnieć obywatele wykonujący pracę słynną obecnie jako doradca (sprawdź nas) marketingowy - szukaj doradcy marketingowego. Skądś przecież nasi przodkowie musieli o swoich kontrahentach wiedzieć. I tak jak kiedyś antyczni mieszkańcy Grecji zamieszczali na swych naczyniach wyryte napisy z pismem hieroglificznym, tak i dzisiaj firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) marketingowy pracuje dla firm z całkiem innej branży niż reklama.


doradca marketingowy
Dodane przez: http://www.freeimages.com
Treści źródłowe: http://www.freeimages.com


Następne teksty

Internet - największe współcześnie narzędzie do rozwijania swojej działalności

aplikacje mobilne dla biznesu
Dodane przez: Ctd 2005
Na obecną chwilę rozkręcanie własnej firmy potrzebuje wielkiego namysłu. Wynika to w szczególności z faktu, że rynek produktów i usług jest nadzwyczaj bogaty i urozmaicony. Z tego powodu każdy, kto zamierza wprowadzić coś świeżego musi się faktycznie nastarać, aby szybko zdobyć popularność klientów. Nie da się ukryć, że jednak w dzisiejszych czasach mamy zdecydowanie nowsze możliwości rozwoju biznesu choćby przez wzgląd na tak szeroki zasięg sieci www. Zdolne prowadzenie działań w mediach społecznościowych i na stronie internetowej jest w stanie znacząco wpłynąć na popularność firmy. Ludzie wiodą tam drugie życie, coraz entuzjastyczniej dokonują przeróżnych transakcji naturalnie przez sieć - jest to więc perfekcyjne narzędzie dla kogoś, kto pragnie prowadzić swoją działalność głownie w ten sposób.


A działalność nazywana jako marketing marki? Skoro mieszkańcy Grecji mogli promować pismem hieroglificznym jakąś pochodzącą z Egiptu działalność, tak czy my współcześnie nosząc przykładowo bluzkę z logo słynnej korporacji nie pracujemy niejako na korzyść reklamy renomy tej spółki? A noszone przez nas w trasie ze sklepu plastikowe torebki? Czyż nie jest to właśnie marketing marki? Oczywiście, że tak. Owego rodzaju przykłady można by wyliczać w wiekuistość.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.