Jakie przedmioty odnaleziono w antycznym grodzie Herakleion?

W dniach, kiedy na każdym etapie życia moglibyśmy doznawać realności motta twierdzącego, że reklama jest motywacją sprzedaży, nie w każdym wypadku jest nam wiadome kto właściwie tworzy różne taktyki na konkretną reklamę.
A przecież biznes, a więc reklama nie jest faktem nowym. Było spotykane już tysiące wiosen temu.


skoki na trampolinie
Dodane przez: Heather
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


marki
Dodane przez: Emiliano García-Page Sánchez
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Czy wiesz, iż okazały handel odbywał się przykładowo między antycznymi mieszkańcami Egiptu i mieszkańcami Grecji? W czasach Aleksandra Wielkiego istniało bowiem zatopione dzisiaj nadmorskie miasteczko o nazwie Herakleion, do którego docierały różne okręty z towarami z różnorodnych cywilizacji. Interesujące, że już wtenczas musieli istnieć obywatele wykonujący pracę słynną obecnie jako doradca marketingowy - szukaj doradcy marketingowego. Skądś przecież nasi przodkowie musieli o swoich kontrahentach wiedzieć. I tak jak kiedyś antyczni mieszkańcy Grecji zamieszczali na swych naczyniach wyryte napisy z pismem hieroglificznym, tak i dzisiaj doradca marketingowy pracuje dla firm z całkiem innej branży niż reklama.


doradca marketingowy
Dodane przez: http://www.freeimages.com
Treści źródłowe: http://www.freeimages.com


Następne teksty

Którą lokatę wybrać?

lokata
Dodane przez: Adrian Scottow
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Bankowe lokaty, a szczegółowiej oszczędzanie poprzez bankowe lokaty posiada współcześnie mnóstwo prześmiewców, którzy mówią, iż nie ma to sensu, ze względu na nieduży zysk.


Mimo to, lokata terminowa w dalszym ciągu stanowi najbardziej popularny sposób lokowania nadwyżek finansowych wśród rodaków.


A działalność nazywana jako marketing marki? Skoro mieszkańcy Grecji mogli promować pismem hieroglificznym jakąś pochodzącą z Egiptu działalność, tak czy my współcześnie nosząc przykładowo bluzkę z logo słynnej korporacji nie pracujemy niejako na korzyść reklamy renomy tej spółki? A noszone przez nas w trasie ze sklepu plastikowe torebki? Czyż nie jest to właśnie marketing marki? Oczywiście, że tak. Owego rodzaju przykłady można by wyliczać w wiekuistość.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.