Jak dużo firm troszczy się o najlepszą jakość proponowanych przedmiotów i świadczeń?

Dbałość o najwyższą jakość proponowanych przedmiotów to w wypadku mnóstwa spółek nie tylko slogan promocyjny. Zatrudniają one na specjalnym etacie osobę, jaka w granicach swych zadań m.in. jest odpowiedzialna za zapewnianie odpowiednich standardów jakości konkretnego produktu.
firma
Dodane przez: Ministerio de Relaciones Exteriores
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Do innych obowiązków osoby, jaka pracuje na etacie inżynier jakości należą również wdrażanie i nadzór nad przestrzeganiem systemów czy metod, kontrola jakości elementów procesu wytwarzania oraz gotowych przedmiotów. Ponadto (zobacz przejdź dalej) osoba, która zarabia na tym stanowisku jest odpowiedzialna za analizowanie problemów jakościowych i wdrażanie działań korygujących, a również obserwacja oraz weryfikacja zażaleń odbiorcy, prowadzenie działań poprawiających oraz związanych z zapobieganiem występowania problemów, bieżący kontakt z nabywcami w odniesieniu do kwestii dotyczących jakości. Ponadto może przygotować innych pracowników z zakresu cech jakości czy reprezentuje sektor jakości przed osobami przeprowadzającymi audyty i nabywcami firmy.


inżynier jakości
Dodane przez: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Osoba, która pracuje (zobacz toksyczni ludzie) na wspomnianym etacie musi mieć wykształcenie wyższe technologiczne. Mile widzianym przez pracodawcę byłby fakt posiadania wprawy w pracy na podobnym etacie czy znajomość j. angielskiego na szczeblu pozwalającym na swobodną wymianę zdań. Osoba na nim zatrudniona, mogłaby funkcjonować np. w montowni maszyn przemysłowych, sprzętu medycznego czy też komputerów.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.