Gazetki promocyjne konkurują z aplikacjami. Standardowa barwna gazetka czy wygodna technologia?

Gazetki promocyjne to aktualnie jedne z najczęściej stosowanych narzędzi reklamowych. Takie publikacje, to najprościej mówiąc foldery informacyjne. Ich zawartość stanowią głównie produkty oraz promocje wybranych sklepów. Forma graficzna, która jest zastosowana w gazetkach zniżkowych z pewnością ułatwia odszukanie interesującego towaru.


Rozprowadzane są zazwyczaj przez pocztę, niekiedy także przez osoby zatrudnione przez market.

promocja soku marchewkowego
Treści źródłowe: flickr.com
Statystyki pokazują, iż chcemy przeglądać gazetki promocyjne i z chęcią po nie sięgamy -->przeglądaj gazetki na www.gazeteria.pl. Nie dziwi to, gdyż promocje na towary w marketach pojawiają się codziennie, co zasadniczo zaoszczędza wydatków. Niebanalna szata graficzna oraz ułożone działami artykuły stanowią jasną informację dla odbiorcy, który często myśli o konkretnym zakupie. Sugestywnie przedstawione artykuły przyciągają uwagę, a wprowadzane nowości są uwypuklone, tak, iż nie można ich pominąć. Markety aranżują na przykład zabawne konkursy zachęcające dzieci do zabawy, co nierzadko jest zamieszczane właśnie w gazetkach. Co oczywiste można odnaleźć informacje o godzinach otwarcia konkretnego sklepu oraz o akceptowanych kartach bankowych. Trzeba zaznaczyć, iż wszelkie główne aspekty odnoszące się do działalności sieci zamieszczane są w gazetkach. Takie działania mają na celu promocję sieci oraz jak największy przekaz informacji między marketem a odbiorcą.

Idąc z duchem czasu, klasyczne gazetki zastępowane są aplikacjami będącymi bardzo praktycznymi nośnikami informacji. Posiadając smartfona możemy bez problemu przejrzeć wszelkie obowiązujące promocje w każdej sieci, a później zależnie od naszych preferencji będziemy informowani o nowościach. Długa lista firm, jakie istnieją na rynku na pewno zadowoli niejednego klienta. Nawigacja jest banalna, dlatego właściciel tableta czy ipada znajdzie się błyskawicznie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.