Finanse osobiste - czym odróżnia się wzięcie przez nasze osoby pożyczki od zaciągnięcia kredytu?

Zwykle słysząc określenia "kredyt" albo też "pożyczka", od pierwszej chwili kojarzy naszym osobom się, iż oba określenia oznaczają dokładnie to samo. Jednak jak to się okazuje po głębszej analizie, obydwa pojęcia - pomimo pewnej zgodności - tak naprawdę dość mocno odróżniają się od siebie.


finanse
Dodane przez: Simone
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Co to jest konto oszczędnościowe, jak można posiadać do niego dostęp oraz jak można pobierać pieniądze?

materiały w składnicy harcerskiej
Dodane przez: Courtney "Coco" Mault
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Aktualnie w polskim Internecie modny jest pewien gryzoń, który uwielbiany jest przez młodych ludzi, a tępiony poprzez firmy, które tracą duże pieniądze za pośrednictwem serwisu wirtualnego, który się z nim kojarzy.


Czym? Dowiesz się, jak tylko przeczytasz ten tekst!


Sprawa w pełni osobistych finansów często zostaje u naszych osób pod znakiem zapytania, gdyż wystarczy tylko jeden moment, a "wszystko się sypie". Zazwyczaj im więcej ustalamy sobie planów, tym gorzej potem wychodzi. Dzieje się tak za sprawą nieprzewidzianych sytuacji no i nie chodzi tu jedynie o nasze finanse - docej tutajbry kalkulator walut -, chociaż jeżeli dobrze się zastanowić, to te bywają zwykle najgorsze. Warto wiedzieć, iż planowanie swoich miesięcznych wydatków nie bywa do końca dobrym pomysłem - im więcej zaplanujemy, tym najczęściej więcej się "popsuje". W ten konkretny sposób ze z góry zaplanowanych powiedzmy 500 złotych oszczędności pozostaje nam jedynie 100 złotych, a często i nic. Z jakiego powodu tak się dzieje? A więc odpowiedź jest tylko jedna - wszystko robi się coraz starsze. Im coś bardziej wiekowe, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu "trzaśnie". Jeśli jest to powiedzmy czajnik albo toster, to da się jeszcze to "przeboleć", lecz jeżeli przestanie działać chociażby lodówka, to już mamy problem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.