Dotacje unijne przeznaczone na rozpoczęcie działalności - czy bywa to gwarancja naszego sukcesu?

Dostęp do dofinansowań pochodzących ze środków unijnych bywa dla polaków osiągalny od pewnego już czasu - dokładni od wejścia Polski do Unii Europejskiej. Takie dofinansowanie - zwane również dotacją - jest głównie nakierowane na tak zwane "mikro", nieduże a także średnie przedsiębiorstwa, nie napomykając już o dopiero co powstających, o które to unia szczególnie w tej chwili dba.
Jednak czy to jest nasza pełna gwarancja sukcesu?


przelew
Dodane przez: SAIS Programme
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


podróż
Treści źródłowe: http://www.wagi-elektroniczne.pl/


Otrzymanie dotacji na rozwój przedsiębiorstwa wydaje się być wyjściem wręcz idealnym - otrzymujemy pieniądze oraz rozkręcamy nasz biznes - złap promocje na program motywacyjny-> http://profill.com.pl/ - - potem tylko zbieramy za to zadanie pieniądze. Jednakże jeśli przyjrzeć się statystykom, po pytać innego typu handlowców, czy też po prostu po oglądać telewizję, dostajemy bardziej pełny obraz tego, w jaki sposób wygląda takie zakładanie przedsiębiorstwa, a także jej utrzymanie. Prawdą jest, że takiego rodzaju dotacja otwiera nam wiele drzwi, dzięki niej wielu może realizować swoje własne marzenia, otwierając biznes (http://amronet.pl/), którym to od zawsze się konkretna osoba interesowała - jednakże powstało pewne konkretne "ale", które to obejmuje zarządzanie takiej firmy, a także sam pomysł oraz miejscówkę na temat zakładanego przedsiębiorstwa. Jeżeli po otwieramy swoje własne drzwi innym ludziom niezbyt daleko miejsca, gdzie istnieje dokładnie o samo, co my sami oferujemy, możemy być pewni, że nie osiągniemy nazbyt sporego sukcesu - w szczególności jeżeli owa firma działa na danym rynku niewiarygodnie długi okres.
Oczywiście powstały przypadki, kiedy nowo założona przedsiębiorstwo osiąga sukces w takich przypadkach, jednakże wtedy dużo jest uzależnione od naszego zaangażowania w swoją promocję oraz to, jak poprowadzimy nasz biznes. Jak to więc można zauważyć, samo uzyskanie dotacji nie jest trudne, lecz utrzymanie samej firmy zależy tylko od nas.
2018/04/21, 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.