Na czym polega smart pożyczka i czy rzeczywiście rozsądne jest zdecydować się skorzystanie z niej?

Obecnie, propozycja produktów finansowych jest naprawdę różnorodna, w związku z tym bez względu na posiadane potrzeby można odnaleźć zadowalające dla siebie rozwiązanie. Dodatkowo, bankom wyrasta wielka konkurencja, którą są parabanki, czyli firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek.

dużo pieniędzy
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Parabanki świetnie zdają sobie sprawę z tego, że zapotrzebowanie na ich produkty jest dość duże, tym samym ciągle urozmaicają swoją ofertę, starając się aby nieruchomość (zobacz pożyczka pod zastaw domu) mogła zostać zaciągnięta przez możliwie jak największą ilość konsumentów. Przeważnie, nie potrzebują żadnych zaświadczeń, poza ważnym dowodem osobistym. Nowym produktem finansowym, który od razu zdobył popularność jest pożyczka online, której dokładny opis jest w artykule na Wybierarce (w artykule na Wybierarce). Na czym ona polega? Czy faktycznie warto jest zdecydować się na jej zaciągnięcie?

Następne teksty

Jaka jest odmienność pomiędzy zwyczajną kartą wydawaną do rachunku, a kartą kredytową?

karta kredytowa
Dodane przez: Texas State Library and Archives Commission
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Większość osób, jakie posiadają własny rachunek w banku niestety wciąż myli kartę debetową z kredytową. Są one bardzo podobne zarówno z wyglądu jak i w działaniu, jednak wyraźnie odróżniają się jednym, choć wyjątkowo podstawowym szczegółem.


Firma Mała Pożyczka, z siedzibą w Białymstoku, oferuje pożyczkę online, czyli pożyczkę którą można otrzymać za pośrednictwem Internetu. Najwyższa kwota, którą można dostać to 2,5 tysiąca złotych, z kolei zobowiązanie spłacać można najdłużej przez 30 dni. Pożyczkę może zaciągnąć każda osoba, która jest obywatelem Polski oraz ukończyła 21 lat. Nie może ona jednakowoż przekroczyć 70 roku życia. Na dodatek, pożyczkobiorca powinien być wolny od jakichkolwiek zadłużeń, ponieważ jest to sprawdzane w stosownych rejestrach. Jednocześnie klient może posiadać jedynie jedną pożyczkę. Cała procedura uzyskiwania pieniędzy może być przeprowadzona całkowicie online, co jest faktycznie wygodnym rozwiązaniem. Wystarczy zapłacić symboliczną opłatę rejestracyjną w niskiej kwocie – 0,01 złotych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.