Czym jest sieć telebimów, kto nią administruje i dlaczego dobrze jest taką sieć posiadać na własność?

Jeśli jesteś młodym biznesmenem oraz szukasz właśnie pomysłu na jakiś właściwy biznes, to wiedz, iż te wszystkie spółki, których reklamy obserwujesz na co dzień na ulicach swego miasteczka, szukają przecież różnych metod dojścia do kolejnych klientów.
A Ty możesz przecież tę trasę im umożliwić.


Jak? To niezwykle proste. W obecnych czasach, tak samo jak i 100 czy dwieście lat temu, promocja była motywacją handlu. A jak można się ponadto w większym stopniu efektywnie promować? Więc wystarczy pójść do spółki, która zarządza takowym medium jak sieć telebimów. A cóż to jest, mógłby jakiś człowiek zapytać. Otóż jest to zestaw najczęściej kilku umiejscowionych w bardziej odwiedzanych przez ludzi miejscach monitorów, na jakich pokazywane są krótkie filmy marketingowe. Tego typu sieć telebimów to wyjątkowo niezawodne wyjście dla reklamodawców, gdyż wyświetlana na ekranie treść trafia równocześnie do dużej liczby odbiorców. Ci z kolei, w przeciwieństwie od promocji prezentowanej w tv, nie mogliby jej zwyczajnie wyłączyć.


sieć telebimów
Dodane przez: David Mulder
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Dlatego także firmy, jakie są zaciekawione tego typu promocją są bardzo chętne, aby z tego typu oferty skorzystać. Jak można się niezwykle łatwo domyśleć, tego typu sieć telebimów mogłaby prezentować promocje takiej samej firmy równocześnie albo całkiem różne strategie reklamowe. Całość jest kwestią uzgodnień między reklamodawcami a firmą promocyjną lub inną firmą, która administruje czymś takim jak sieć telebimów.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.