Co uczynić, ażeby związek był wspaniały? Co jest najistotniejsze w relacji? Wyjaśniamy w naszym tekście.

Co należy zrobić, ażeby polepszyć nasze wzajemne relacje w małżeństwie, kiedy pojawia się problem i nie potrafimy się w ogóle odnaleźć we wzajemnych relacjach? Co musimy uczynić, kiedy odczuwamy, że chwile, gdy porozumiewaliśmy się z naszym partnerem już dawno przeminął i nie możemy nawet chwilki czasu spędzić razem, ponieważ zaraz zaczyna się sprzeczka?


komunikacja
Dodane przez: Michael Coghlan
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Następne teksty

Co przygotować na szybki, tani a także smaczny obiad?

program komputerowy
Dodane przez: U.S. Army Corps of Engineers
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Smaczne i pożywne danie nie znaczy ogromnych wydatków. zakupy najlepiej wykonać w markecie, choć mnóstwo produktów, jakich potrzebujemy, aby przygotować niedrogi obiad, posiadamy w domku.


spotkanie


Odpowiedź może być łatwiejsza niż przypuszczamy, albowiem dosyć często zapominamy, iż zanikanie w naszych wzajemnych relacjach bliskości a także wzajemnych czułości, doprowadzi do zanikania miłości w związku. A gdy dołączymy do tego fakt, iż nie mamy chwili na pogawędkę albo mówimy naszej bliskiej osobie, że nie mamy ochoty aktualnie rozmawiać, to trzeba uważać, gdyż przez to my sami zaczynamy robić problemy w związku. Jednak prosto możemy sami zobaczyć, iż w naszej relacji zanika wówczas jeden, może nawet najważniejszy czynnik podtrzymujący nasze relacje i , który buduje wieź - rozmowa. Właściwa i prawidłowa komunikacja (serwis) jest odpowiedzią na ów problem. Naturalnie możemy się usprawiedliwiać, że przecież długo pracujemy, utrzymujemy naszą rodzinę i kiedy jesteśmy w domu, to chcemy się wyciszyć i odpocząć. Zapominamy przy tym, że właśnie chwile spędzone na pogawędce z dziećmi czy na rozmowie z żoną, kiedy razem pijemy kubek kawy, będzie tym wyczekiwanym wytchnieniem, które da nam o wiele więcej niż chwile, które spędzimy leżąc?na leżeniu na sofie. W końcu z jakiegoś konkretnego powodu jesteśmy z tą żoną, coś nas do niej ciągnie.


mieszkanie
Dodane przez: Asamblea Nacional del Ecuador
Treści źródłowe: http://www.flickr.com


Pamiętajmy, że czasem czuła i uczciwa rozmowa może przynieść więcej zalet niż najbardziej wyszukany bukiet kwiatów i wspaniałe prezenty.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.