Co odznacza kredyt Na Start od produktów finansowych oferowanych przez inne instytucje finansowe?

Jeżeli jesteś nowym przedsiębiorcą i szukasz funduszy, aby urzeczywistnić swoje pomysły, to na pewno spotykasz się cały czas z kolejnymi problemami. Instytucje finansowe nie chcą dawać kredytów tego typu świeżym biznesmenom jak Ty.
programy lojalnościowe bonusclub


Na szczęście istnieje pewne wyjście, dzięki jakiemu mógłbyś zacząć nowe projekty.


Jeżeli interesuje Cię taki kredyt Na Start Idea Bank posiada dla Ciebie świetną ofertę. Taki kredyt został przygotowany dla posiadaczy firm, jakie nie mają jeszcze znacznego doświadczenia na rynku. W jej granicach można by uzyskać nawet do 350 000 zł (a jest to kilka razy więcej niż u konkurencji), które można by oddać nawet w ciągu dziesięciu lat. Jednak to, co tego typu nowym biznesmenom mogłoby spodobać się w najwyższym stopniu, to niepowtarzalna oferta w formie płacenia przez kredytodawcę wszystkich opłat do ZUS przez pełny rok. Dzięki takiej ofercie firmy, które dopiero wkraczają na rynek, mogą skupić się na rozbudowywaniu swojej struktury.


To samo mają możliwość robić właściciele małych firm, jacy wymagają dodatkowych funduszy na rozwijanie własnej firmy. Najistotniejszym warunkiem, który decyduje o pozytywnej decyzji kredytowej (ze względu na brak wymogu o posiadaniu stażu na rynku) jest skuteczny biznesplan, posiadający konkretny projekt rozwoju spółki. Ponadto przez wzgląd na znaczne ryzyko kredytowe, Idea Bank żąda ochrony w formie hipoteki na posiadłość. Wysokość oprocentowania oraz innych kosztów kredytowych jest ustalana indywidualnie z każdym klientem.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.