Chcesz zatrudniać naprawdę dobrych pracowników? Wyślij ich raz na jakiś czas na fajne szkolenia!

W współczesnych czasach mówi się niejednokrotnie, iż technologia jest tak specjalistyczna, iż w większości prac właściwie nie trzeba udziału ludzi, a niemal wszystko mogą samodzielnie wykonać specjalne maszyny.
Oczywiście jest w tym sporo prawdy, jednakże z pewnością nigdy nie da się zupełnie zastąpić pracy rąk człowieka - zwłaszcza w branży, gdzie liczy się przede wszystkim znajomość technik sprzedaży lub inne kompetencje miękkie. Wówczas ludzie z pewnością są niezastąpieni - ciekawy post w http://www.haccp-polska.pl.


polskie szkolenia haccp
Dodane przez: Playing Futures: Applied Nomadology
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Kursy dla pracowników
Żeby móc rozwijać naprawdę świetną firmę, wówczas oczywiście musisz inwestować również w swych pracowników. Oczywiście najnowsze maszyny są bardzo ważne, jak również samo wykorzystanie nowoczesnych technologii praktycznie we wszelkich dziedzinach Twej firmy, jednakże z drugiej strony praktycznie nic nie będzie mogło zastąpić pracy odpowiednio wykwalifikowanego człowieka (zobacz ten adres: http://www.haccp-polska.pl). Dlatego tak ważne jest, żeby wysyłać przynajmniej raz na jakiś czas swych pracowników na różnego rodzaju kursy doszkalające - przykładowo jeśli pracujecie w branży kosmetycznej, wówczas z pewnością przydadzą się szkolenia GMP.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.