Big Data w bankowości - dowiedz się o tym problemie najważniejszych informacji

Egzystujemy w czasach, gdzie nasze dane osobowe są nieomal w każdym miejscu. Nie zdajemy sobie sprawy jak sporo podmiotów posiada kompletne dane na nasz temat. Nie jest to w rzeczy samej dobra wiadomość, aczkolwiek nie możemy z tym nic zrobić. Powinniśmy tymczasem dowiedzieć się czegoś więcej o tym zagadnieniu, tak aby w jakikolwiek sposób potrafić chronić swoją prywatność, co obecnie jest nadzwyczaj karkołomne.

Wykresy liczbowe
Dodane przez: KamiPhuc
Treści źródłowe: flickr.com
Zacznijmy od tego, że pozyskiwanie danych przeszło już do porządku dziennego. Nikt z nas nie zdaje sobie sprawy jak cyklicznie upublicznia osobom trzecim swoje dane. Wiadomo, że jest to bardzo złe dla nas, tymczasem w większości wypadków jesteśmy tego absolutnie nieświadomi. Na ogół zdarza się to podczas rozmowy telefonicznej, w jakiej telemarketer zadaje pytania, jakie mają drugie dno. Osoba nie siedząca w zagadnieniu nie ma bladego pojęcia na ten temat, zatem nie świadomie przekazuje tej osobie wszystko co ona chce usłyszeć. Oczywiście przeróżne firmy pozyskują http://winski.pl/ochrona-danych-osobowych.htmldane o klientach z najróżniejszych portali społecznościowych oraz materiałów zamieszczanych na stronach online.


Następne teksty

Porządek w dokumentach to sprawa nadrzędna - czyli jak zadbać o prawidłowe funcjonowanie przedsiębiorstwa

polskie monety
Dodane przez: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Udziałowcy, którzy niedawno wkroczyli w świat wielkiego handlu często nie są pewni - co należy do obowiązków działu księgowości tudzież co musi zapewnić im agencja rachunkowa.


Bezwątpienia dział księgowości jest właściwą częścią biznesu bądź działalności i odnosi się do szerszego pojęcia - rachunkowości.

Warto wiedzieć ponadto czym jest Big Data w bankowości oraz co oznacza to dla zwykłego Kowalskiego. Wiemy już, iż dane osobowe są dla tych firm niezmiernie cenne, więc winniśmy odnaleźć plusy dla nas. Z pewnością może się okazać, że łatwiej otrzymamy kredyt. Jeśli doradca będzie miał przed sobą gigantyczną bazę danych, w jakiej będziemy mieli pozytywne dane to bez poważniejszych kłopotów uzyskamy nawet pokaźny kredyt. Warto wiedzieć, iż Big Data przetwarza i analizuje różnorodne dane, aby finalny rezultat był właściwy i zadowalający - więcej informacji na stronie datarino.com.

Temat jest niezmiernie atrakcyjny, natomiast nie da się go całego przedstawić w tak krótkim artykule. Jeśli coś Cię zaciekawiło to należy przysiąść nad tematem na trochę dłużej. Jest to bardzo fascynujące i każdy z nas będzie zdołał wyciągnąć jakieś, inteligentne wnioski. Czasu nie uda nam się zastopować, więc musimy się po części choćby dostosowywać do otaczającego nas świata. Tylko wówczas wszystko w pewnym sensie uda nam się ogarnąć.

Zobacz również: http://datarino.com
2017/09/18, 06:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.