Wypadki
Loty samolotami
Dodane przez: Bernal Saborio
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Loty samolotem to nowoczesny sposób przemieszczania się

Od pewnego czasu latanie samolotem stało się ogromnie popularną metodą podróżowania. Popularność tego sposobu wynika w pierwszej kolejności z szybkości, czyli z opcji w zasadzie natychmiastowej zmiany lokalizacji. Linie lotnicze na całej Ziemi każdego roku mają coraz więcej pasażerów, a cały biznes związany z lotnictwem ulega szybkiemu rozwojowi.
szkolenie
Treści źródłowe: pixabay

Dlaczego szkolenia bhp są ważne i powinniśmy w nich uczestniczyć? Przede wszystkim chodzi o nasze bezpieczeństwo

Wszyscy dobrze wiemy, że powinno się stale podnosić swoje kwalifikacje jak również zdobywać nowe umiejętności. Istnieją także pewnego rodzaju kursy, w których wszyscy powinni wziąć udział. Do takich szkoleń zalicza się z pewnością bhp.
bezpieczeństwo w pracy
Dodane przez: Pratheesh Prakash
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Współczesne techniki informatyczne umożliwiają przyszłym pracownikom pozyskanie wiedzy z zakresu bhp również w postaci zdalnej

Nowy pracownik w firmie jest zobligowany do przejścia paru stopni wtajemniczenia. Najpierw zapoznaje się z regułami, które obowiązują w danym miejscu pracy oraz obiegiem dokumentów w biurze. Po drugie obejmuje swoje stanowisko, równocześnie wkładając do szafek osobiste drobne rzeczy, np. ulubiony kubek do kawy. Jednak nie tylko na świeżo zatrudnionym pracowniku ciążą obowiązki, bo pracodawca także musi dopełnić formalności związanych z zaangażowaniem nowej kobiety do pracy etatowej.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.