Urząd Skarbowy
podatek
Dodane przez: GotCredit
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie zapominaj rozliczeniu się z podatku (PIT) za bieżący rok

Wszelki pozyskiwany prawnie dochód, bez względu na to czy jest to przychód z pracy zawodowej, z renty lub też z emerytury musi zostać uwzględniony w jednorocznym rozliczeniu podatkowym, to znaczy w Pit 2016.
finanse

Jak bezproblemowo i ekspresowo rozliczyć się z fiskusem

Rozliczanie podatku jest bardzo czasochłonne i trudne, mało kto uważa rozliczanie PIT za ulubioną czynność. Chociaż jest to nasz coroczny obowiązek i każdy z nas, na początku nowego roku, musi rozliczyć się z fiskusem. Na szczęście istnieje sposób na rychłe oraz proste rozliczenie PIT.Doskonałą pomocą w dzisiejszych zmaganiach podatkowych okażą się programy do rozliczania PIT. Na rynku odszukamy niejeden pity 2016 program, jaki jest osiągalny bezwarunkowo za darmo oraz który pozwoli nam prędko uporać się z zeznaniem podatkowym.
podatki
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uzupełnić podatki online?

Do końca lutego firmy, w których pracowaliśmy w poprzedzającym roku muszą wysłać nam PIT-y, abyśmy mogli rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Zazwyczaj nie mamy pojęcia w jaki sposób uzupełnić dokumenty, w związku z czym zlecają to komuś. Warto jednak mieć świadomość, że uzupełnienie odpowiedniego zeznania i składanie go jest obecnie bardzo łatwe, ponieważ wszystkie czynności możemy wykonać za darmo i sami, składając zeznanie online.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.