Umowa
praca
Dodane przez: Nicholas Wang
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogromna ilość intrygujących ofert pracy w Internecie

Internet służy nam aktualnie do wielu celów. Korzystamy z niego w czasie nauki, w pracy, służy nam też do rozrywki czy komunikowania się z innymi jednostkami. Zawiera niemało informacji i wiadomości z rozlicznych dziedzin, jakie nierzadko okazują się pomocne i przydatne. W Internecie nieraz robimy również zakupy, bo sklepów internetowych oferujących przeróżne artykuły i usługi jest dziś ogromnie sporo.
wnętrze mieszkania
Dodane przez: ZZ Bottom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uchronić swoją własność w Sieci?

Tuż po tym, kiedy Archimedes szybko wyszedł z okrzykiem z wanny oraz zaczął biec po ulicach Syrakuz, powinien udać się do urzędu patentowego oraz zastrzec swe odkrycie. Co prawda działał na zlecenie króla Hierona II oraz w niniejszym razie nie był zmuszony bać się o duplikat, lecz jak głosi przysłowie strzeżonego Pan Bóg pilnuje.


Jak uchronić swoją własność w Sieci?

Niestety ludzi chętnych na cudze dobro nie brakowało kiedyś oraz nie brakuje do dzisiaj.
plac zabaw
Dodane przez: LEGI
Treści źródłowe: www.legi-polska.pl

Klauzule niedozwolone, regulamin sklepu internetowego - Co musisz wiedzieć? - odpowiedzi na najważniejsze pytania

Od czasu do czasu zdarzy nam się przeczytać któryś regulamin, czy to, gdy postanawiamy wziąć udział w jakimś konkursie, czy też, gdy mamy zamiar kupić coś w sklepie internetowym. Ale bardzo często wszystkie punkty takich regulaminów są nie do końca jasne. Tymczasem są firmy, które na tym korzystają. My wyrażamy zgodę na przyjęcie tego, co przewiduje regulamin, przez kliknięcie, że go poznaliśmy.
regulamin
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prowadzenie sklepu internetowego i ochrona praw konsumenta

Jeżeli myślimy o otwarciu sklepu internetowego, powinno się mieć na uwadze dwie bardzo istotnie kwestie: regulamin sklepu i rejestr klauzuli niedozwolonych. Regulamin możemy napisać samodzielnie, albo powierzyć to zadanie fachowcowi działającego w usługach ecommerce.
Regulamin, dokument
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wymarzone zakupy nie zawsze finalizują się przyjemnie. Warto zapoznać się ze swoimi prawami, by zapobiec bolesnym doświadczeniom.

Następny miesiąc, następna wypłata. Nadszedł więc czas, by wyruszyć się na wymarzone zakupy. Miejmy nadzieję, iż skończą się szczęśliwie oraz bez większych problemów klienckich. Nic tak nie niszczy naszej radości jak prędka reklamacja, czy niepełna zgodność towaru z opisem, w wypadku zakupów na odległość.
wzór umowy najmu
Dodane przez: Rental Realities
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu w czasie najmu mieszkania konieczne jest spisanie umowy najmu?

Niemało osób wynajmuje obecnie mieszkanie, albowiem nie każdy ma ewentualność kupna własnego M4. Niemniej w trakcie wypożyczania mieszkania zależy zachować sporą ostrożność. Niestety co rusz zdarzają się sytuacje, że ktoś trafia na nieuczciwych najemców, przykładowo takich, jacy po upływie czasu wynajmu z drobnych przyczyn nie chcą oddać wynajmującemu kaucji.
prawo

Istotne informacje na temat tego, w jaki sposób polscy adwokaci mogą otworzyć własną kancelarię w Niemczech.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej bardzo mocno się zwiększyły możliwości pracy w państwach członkowskich. Będzie to także dotyczyć prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Obecnie panuje zasada, że mieszkańcy Unii będą mieli możliwość prowadzenia w każdym kraju działalności, z pewnymi wyjątkami w nielicznych branżach.
specjalna sala ka konferencje
Dodane przez: K2 Space
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Co może być ciekawym sposobem na posiadanie działalności gospodarczej?

Jedną z interesujących metod na początek przygody z biznesem może być skorzystanie z przygotowanego już mechanizmu sprzedaży produktów, świadczeń albo technik. Jest on oparty na ciągłej i ścisłej kooperacji między ustawowo i niezależnymi pod względem finansowym spółkami: franczyzodawcą oraz jego nabywcami, czyli tzw. franczyzobiorcami.


Co może być ciekawym sposobem na posiadanie działalności gospodarczej?

Taka postać prowadzenia firmy zalicza się do tzw. umów nienazwanych, zatem nie posiadających uregulowań odrębnymi przepisami w Kodeksie cywilnym lub w jakiejkolwiek innej ustawie.
sprzęt
Dodane przez: Neil Rickards
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Umowa oraz definicja faktoringu - a więc, wszystko co powinieneś wiedzieć na temacik tego dokładnego określenia

Czym bywa umowa faktoringu oraz jaka istnieje jego definicja? Jakie są jej rodzaje oraz kim tak dokładnie bywa faktor? To wszyściutko bez problemiku wynajdziesz w środku naszego nowego artykułu!


Umowa oraz definicja faktoringu - a więc, wszystko co powinieneś wiedzieć na temacik tego dokładnego określenia

Przede wszystkim nim zaczniemy temat należy zwrócić wzrok, że umowa faktoringu, posiada coś takiego jak "dwustronny charakter".
Kuchenka gazowa
Dodane przez: Hoover
Treści źródłowe: Hoover

Jak możemy wybrać innego dostawcę gazu? Tak, to jest możliwe, należy jedynie pamiętać o paru sprawach

Należy zdawać sobie sprawę, że teraz aż 95% udziałów w rynku dystrybucji gazu pójdzie do PGNiG. Ale nie jest to jednoznaczne z tym, że my jako konsumenci jesteśmy do tego zmuszeni, gdyż każdy klient zaliczony do sieci dystrybucji Polskiej Spółki Gazownictwa może zmienić swojego dystrybutora paliwa gazowego. Z kolejnej strony, niezwykle często tym sprzedawcą jest jednak ze spółek grupy kapitałowej PGNiG.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.