Umowa
wzór umowy najmu
Dodane przez: Rental Realities
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu w czasie najmu mieszkania konieczne jest spisanie umowy najmu?

Niemało osób wynajmuje obecnie mieszkanie, bowiem nie każdy ma ewentualność kupna własnego M4. Niemniej w toku wynajmowania mieszkania zależy zachować sporą ostrożność. Na nieszczęście co rusz zdarzają się sytuacje, iż ktoś trafia na nieuczciwych najemców, przykładowo takich, jacy po upływie okresu wynajmu z bagatelnych przyczyn nie chcą oddać wynajmującemu kaucji.
prawo

Niezgoda na nowe zatrudnienie a odprawa – czy nowe ustawodawstwo jest skuteczniejsze w tej kwestii?

W związku z coraz częstszym przechodzeniem na umowy zlecenie i dzieło, etaty zmniejszają się liczebnie, ewentualnie są dzielone. Zmiana warunków płac, wynikająca przeważnie ze zmiany formy zatrudnienia (szczególnie na niekorzystnych warunkach) sprawia ból głowy nie tylko pracownikom. Nic dziwnego, że pracujący przez lata na umowie o pracę nie przyjmą informacji szefa o zmianie warunków na pół etatu, czy zlecenie.
wnętrze mieszkania
Dodane przez: ZZ Bottom
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jak uchronić swoją własność w Sieci?

Niedługo po tym, kiedy Archimedes wyskoczył z krzykiem z wanny oraz zaczął biec po uliczkach Syrakuz, mógłby pójść do urzędu patentowego i zastrzec swe odkrycie. Co prawda działał na zlecenie króla Hierona II oraz w niniejszym wypadku nie był zmuszony obawiać się o duplikat, lecz jak głosi powiedzenie strzeżonego Pan Bóg pilnuje.


Jak uchronić swoją własność w Sieci?

Niestety ludzi łasych na czyjeś mienie nie brakowało swego czasu oraz nie brakuje do dzisiejszego dnia.
sprzęt
Dodane przez: Neil Rickards
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Umowa oraz definicja faktoringu - a więc, wszystko co powinieneś wiedzieć na temacik tego dokładnego określenia

Czym bywa umowa faktoringu oraz jaka istnieje jego definicja? Jakie są jej rodzaje oraz kim tak dokładnie bywa faktor? To wszyściutko bez problemiku wynajdziesz w środku naszego nowego artykułu!


Umowa oraz definicja faktoringu - a więc, wszystko co powinieneś wiedzieć na temacik tego dokładnego określenia

Przede wszystkim nim zaczniemy temat należy zwrócić wzrok, że umowa faktoringu, posiada coś takiego jak "dwustronny charakter".
praca
Dodane przez: Nicholas Wang
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Ogromna ilość intrygujących ofert pracy w Internecie

Internet służy nam aktualnie do wielu celów. Korzystamy z niego w czasie nauki, w pracy, służy nam też do rozrywki czy komunikowania się z innymi jednostkami. Zawiera niemało informacji i wiadomości z rozlicznych dziedzin, jakie nierzadko okazują się pomocne i przydatne. W Internecie nieraz robimy również zakupy, bo sklepów internetowych oferujących przeróżne artykuły i usługi jest dziś ogromnie sporo.
plac zabaw
Dodane przez: LEGI
Treści źródłowe: www.legi-polska.pl

Klauzule niedozwolone, regulamin sklepu internetowego - Co musisz wiedzieć? - odpowiedzi na najważniejsze pytania

Od czasu do czasu zdarzy nam się przeczytać któryś regulamin, czy to, gdy postanawiamy wziąć udział w jakimś konkursie, czy też, gdy mamy zamiar kupić coś w sklepie internetowym. Ale bardzo często wszystkie punkty takich regulaminów są nie do końca jasne. Tymczasem są firmy, które na tym korzystają. My wyrażamy zgodę na przyjęcie tego, co przewiduje regulamin, przez kliknięcie, że go poznaliśmy.
samochód do wynajęcia
Dodane przez: VipdOut
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Opcja wypożyczenia pojazdu w momencie wypadku.

Dużo wypożyczalni pojazdów, jakie chcą do siebie przyciągać jak największa liczbę klientów stara się teraz bardziej aniżeli w przeszłości o to, by zainteresować swoimi usługami innych. Jest tak między innymi dlatego, że w branży takiej pojawiła się znacznie wyższa konkurencyjność.
regulamin
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prowadzenie sklepu internetowego i ochrona praw konsumenta

Jeżeli myślimy o otwarciu sklepu internetowego, powinno się mieć na uwadze dwie bardzo istotnie kwestie: regulamin sklepu i rejestr klauzuli niedozwolonych. Regulamin możemy napisać samodzielnie, albo powierzyć to zadanie fachowcowi działającego w usługach ecommerce.
Regulamin, dokument
Dodane przez: Historyworks
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wymarzone zakupy nie zawsze finalizują się przyjemnie. Warto zapoznać się ze swoimi prawami, by zapobiec bolesnym doświadczeniom.

Następny miesiąc, następna wypłata. Nadszedł więc czas, by wyruszyć się na wymarzone zakupy. Miejmy nadzieję, iż skończą się szczęśliwie oraz bez większych problemów klienckich. Nic tak nie niszczy naszej radości jak prędka reklamacja, czy niepełna zgodność towaru z opisem, w wypadku zakupów na odległość.
prawo

Istotne informacje na temat tego, w jaki sposób polscy adwokaci mogą otworzyć własną kancelarię w Niemczech.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej bardzo mocno się zwiększyły możliwości pracy w państwach członkowskich. Będzie to także dotyczyć prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Obecnie panuje zasada, że mieszkańcy Unii będą mieli możliwość prowadzenia w każdym kraju działalności, z pewnymi wyjątkami w nielicznych branżach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.