Samolot
samolot
Dodane przez: Angelo DeSantis
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zanim polecisz samolotem zobacz jakie masz prawa

Jeżeli jeszcze jak dotąd nie mieliśmy możliwości latać samolotem, powinniśmy obowiązkowo spróbować! To cudowne uczucie unosić się nad ziemią i patrzeć na świat z góry. Towarzyszy nam wówczas zupełnie inne odczucie, niż gdy wykorzystujemy inne środki transportu. Wiele ludzi nie przepada za lataniem, ma wręcz nawet wrodzone poczucie strachu przed lataniem. Najlepiej jednak ten strach przezwyciężyć, tym bardziej, że jak pokazują badania, podróżowanie samolotem jest najbardziej bezpiecznym rodzajem transportu.
samolot
Dodane przez: Aero Icarus
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przemieszczasz się zazwyczaj samolotem? W takich przypadkach powinieneś nader dobrze znać wszelkie przysługujące Ci prawa

Podróżowanie samolotem w teraźniejszych czasach niewątpliwie jest o wiele bardziej popularne niż jeszcze paręnaście lat wcześniej. Teraz bilety lotnicze można znaleźć za tak korzystną cenę, że latanie czasami jest nawet o wiele tańsze niż przemieszczanie się w jakikolwiek inny sposób. Z drugiej jednak strony podczas podróży samolotem czasami zdarzają się wypadki, kiedy coś idzie nie tak - wtedy warto znać wszelkie przysługujące Ci uprawnienia oraz wiedzieć dobrze, co możesz wywalczyć w konkretnej sytuacji.
samolot
Dodane przez: Szmalback.pl
Treści źródłowe: Szmalback.pl

Musimy znać prawa pasażera

Musimy powiedzieć, że nie ma znaczenia czy chcemy gdzieś zajechać koleją, czy planujemy lot samolotem, wciąż posiadamy określone prawa, z których mamy okazję używać. Jednak żeby mieć sposobność to zrobić, wpierw musimy uważnie znać prawa pasażera, które będą udostępnione i jeżeli tylko ktoś naprawdę pragnie do nich dojść, to nie będzie posiadał z tym najmniejszego problemu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.