Rozliczenia
rok
Dodane przez: Dennis Adams
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wypełnianie pitów to nieprzyjemny obowiązek, jednakże można go załatwić bardzo szybko

Kiedy zbliża się termin złożenia zeznania podatkowego, wiele osób zastanawia się czy lepiej pozałatwiać tę formalność poprzez Net czy metodą klasyczną, uzupełniając papierowe dokumenty. Z pewnością uzupełnianie formularzy na komputerze jest o wiele łatwiejsze, jednakże musimy pamiętać o paru istotnych kwestiach, zanim za to się zabierzemy.


Wypełnianie pitów to nieprzyjemny obowiązek, jednakże można go załatwić bardzo szybko

Nie każdy wie, że pit poprzez Net składa mnóstwo osób i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości niemal wszyscy ludzie będą tak działać.
rachunkowość w firmie
Dodane przez: reynermedia
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czy w niewielkiej firmie można samodzielnie, bez pomocy księgowego prowadzić całą księgowość

Każdy, kto zarządza własną firmą dobrze wie, że podatki należy opłacać. I to najkorzystniej je płacić w taki sposób, żeby urząd skarbowy nie bardzo miał się do czego przyczepić. W praktyce wiąże się to z prawidłowym prowadzenie księgowości i byciem cały czas na bieżąco ze wszystkimi aktualnie obowiązującymi przepisami. Lecz dla wielu przedsiębiorców samodzielne przedzieranie się przez sprawy księgowe jest zbyt trudne.
Aparat fotograficzny
Dodane przez: Alexandre Dulaunoy
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczasz właśnie PIT-a? Możesz przy tej okazji wywołać uśmiech na czyjejś buzi!

Razem z drugim kwartałem praktycznie każdego roku w domu niemal każdego z nas nadchodzi czas, kiedy trzeba rozliczyć PIT-y. Część z nas decyduje się zrobić to samemu, inni natomiast powierzają to zadanie profesjonalistom. Niezależnie od tego, na którą opcję się zdecydujesz, niewątpliwie musisz pomyśleć także o przekazaniu 1 procenta swojego podatku na jakiś szczytny cel - niezależnie od metody rozliczania PIT-a możesz to robić.
Transport towarów
Dodane przez: Aaron Muszalski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Każdego roku wiele osób zastanawia się, jak prawidłowo rozliczyć pit 28

Jak znakomicie wiadomo rokrocznie, kiedy rozpoczyna się nowy okres kalendarzowy, nadchodzi czas tak nazywanego rozliczenia podatkowego, zwanego przez niektórych także tworzeniem zeznań fiskalnych.
pit 38
Dodane przez: Southbank Centre
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Rozliczysz swój PIT samodzielnie? Jeżeli nie wiesz, jak dokładnie to zrobić, skorzystaj z pomocy profesjonalisty!

Wiele osób rozlicza swoje zeznania podatkowe samodzielnie. Już wkrótce zbliża się czas, gdy trzeba będzie obliczyć swoje zeznania podatkowe za rok 2016. Czy zdecydujesz się na wypełnienie PIT-a samodzielnie czy też raczej będziesz wolał korzystać z pomocy specjalisty w tym zakresie? Jeśli wiesz, czy na przykład jest PIT 38 i jakie konkretnie ulgi Ci przysługują, wtedy bez wątpliwości możesz pokusić się o wypełnienie PIT-a samodzielnie.
przygotowanie do certyfikatu
Dodane przez: The Forests Dialogue
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Złóż zeznanie podatkowe za rok 2016/2017 online - szybko i sprawnie

Rozliczenie opodatkowania dochodowego od osób fizycznych za 2016 rok to niezbyt miły obowiązek, który spoczywa na wszystkich pracujących osobach, bez względu na to, czy będziemy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w czyjejś spółce czy również mamy indywidualną działalność gospodarczą. W rzeczywistości każda osoba, jaka otrzymała dochody w ubiegłym okresie podatkowym, powinna wypełnić odpowiedni formularz pit.


Złóż zeznanie podatkowe za rok 2016/2017 online - szybko i sprawnie

Udogodnienia w postaci e-formularzy oraz komunikacja z urzędem skarbowym drogą elektroniczną
bilboard
Treści źródłowe: flickr.com

Program do wyliczania pitu - wygoda i tempo tworzenia deklaracji

Dla większości ludzi stworzenie deklaracji fiskalnej jest trudnym tematem. Potrzebuje nie tylko poświęcenia czasu, lecz dodatkowo odpowiedniej wiedzy, aby wykonać całość dobrze.
firma - odzwierciedlenie
Dodane przez: Ministerio Bienes Nacionales
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Druk PIT - sobie jego wypisanie? Sprawdź ciekawe rady

Zawsze na przełomie lutego i marca wszyscy pracujący mieszkańcy Polski zobowiązani są do wypełnienia druku dotyczącego swego rozliczenia podatkowego. W aktualnej chwili mamy większe możliwości i nie jesteśmy zmuszeni do dostarczania go osobiście do urzędu, wystarczy iż rozliczymy się internetowo.
Doradztwo transportowe
Dodane przez: Olender
Treści źródłowe: http://www.kontrolaitd.pl/

Problemy Powiązane z pilnowaniem ewidencji pracy w niektórych zawodach.

Pilnowanie ewidencji czasu pracy to standardowy wymóg, który powinien wziąć pod uwagę każdy przedsiębiorca. Odpowiednio zarządzana ewidencja jest podstawą, aby właściwie rozliczyć czas pracy zatrudnionego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.